2752
2734
عنوان

دکتر بهم گفت احتمالا حاملگیت پوچه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 873 بازدید | 80 پست
اتفاقا عزیزم الان به فکر صارم افتادم دکتر خوب زیاد داره ازمایشم جوابش دو تاش چهارشنبه عصر اماده میشه ...

صارم عاليه من خيلي راضي ان

دكتر ساناز گودرزي تخصص داره چهارشنبه ها هست من خيلي از برخوردش خوشم اومد به همه حرف هام گوش داد با حوصله جواب داد

من اقدام به بارداري ام واضي بودم

گروه قرمز🤫😐وزن اولیه ۹۰ ⁦☹️وزن فعلی ۸۷ وزن هدف۶۰تاریخ شروع:۹۸/۷/۱۸

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مشکل من حل نشده ولی با اینکه کم کم امیدمو از دست دادم ولی قسمت جالبش اینه حالم از قبل خیلی بهتره دیگ ...

حالا ايشالله ميري ميگن با دارو ني نيت بزرگ ميشه ونياز به سقط نيست ولي اگه خداي نكرده سقط شد نگران نباش عزيزم بسپر به خدا

صارم عاليه من خيلي راضي ان دكتر ساناز گودرزي تخصص داره چهارشنبه ها هست من خيلي از برخوردش خوشم اومد ...

خودشم براي معاينه باردار ها سونو ميكنه ولي نه كلي

ميفرسته سونو براي جواب هاي قطعي

صارم همه چيزش خوبه من اول ميخواستم خاتم برم تحت نظر باشم واسه اقدام اما صارم بهتره

محيطش خيلي ارامش ميده

خودشم براي معاينه باردار ها سونو ميكنه ولي نه كلي ميفرسته سونو براي جواب هاي قطعي صارم همه چيزش خو ...

ممنون عزیزم ایشااله هر چه زودتر خدابهت یه نی نی سالم و خوشگل بده

متاسفانه من از دیشب به درد و خونریزی اوفتادم 

به دکترم تو تل گرام پیام دادم گفت تا جواب ازمایش دومت نیومده صبر کن

از دوم رو فردا صبح میدم جوابش هم عصر ساعت۵ 

دکتر هم چهارشنبه صبح مطبه و دیگه میره تا شنبه

حالا میخوام ازمایشها رو ببرم صارم ببینم اونا چی میگن