2733
2734
عنوان

اخه هنوز سه سالشم نشده

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 43 پست
یکشون دو سالش بود یکشونم 7 سال
البته سنشون دقیق نمی دونم
10 روز
وإِن یَکادُ الّذینَ کَفَروا لَیُزلِقونَکَ بِأَبصارِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّکرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ * و مَا هُوَ إِلاّ ذِکرٌ لِلعالَمین / خدایاپسرم به تو میسپارم
فعلا بدنش امادگی پیوند مجدد نداره
وإِن یَکادُ الّذینَ کَفَروا لَیُزلِقونَکَ بِأَبصارِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّکرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ * و مَا هُوَ إِلاّ ذِکرٌ لِلعالَمین / خدایاپسرم به تو میسپارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظرم اگه شده پرونده ش ببری نشون بدی خیلی خوب میشد.
ان شالله که خدا پسرت شفا میده
ممنون تارا جون
گل پسرت از طرف من خیلی ببوس
ملی جان بچه ساکن کدوم شهر هستش؟

دختر منم نوزادی مشکل کلیه داشت.یه دکتری بهم معرفی کردن که خیلی خوب بود و خیلیها برای پیوند میومدن پیشش.مومن هم هست.البته تهرانه
چه لذتی بالاتر از اینکه اسمت قسم راست یک نفر باشد...؟!
خدای بزرگو مهربون خودت می دونی چه مشکل بزرگی توی زندگیم دارم ولی اگه دلت به حالم سوختو خواستی حلش کنی حاضرم به جاش این کوچولو رو شفا بدی خدایا شفاش بده اللهی امین
عشقم مادرم دنیای من الینا دخترم و خدا خدا خدا تنها امیدم
الهی بمیرم براش
بخدا وقتی اینو خوندم اشکام سرازیر شد.
خدایا به معصومیتش رحم کن.
خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا،مگه یه مادر چقدر تحمل داره؟
شفاش بده،واسه تو که کاری نداره خدا.