2733
2734
عنوان

تورو خدا اگه تجربه دارین کمک کنین. غربالگری سه ماهه اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4797 بازدید | 33 پست
دوستان نظراتتون رو برام بنویسید .حالم زیاد خوب نیست میام باز میخونم. یک دنیا ممنون از لطفتون

کاش شما نتیجه آمینوتونو مینوشتید خیال همه اونایی که این مشکلو دارن راحت شه

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

گلم اگر بابت هزینه مشکلی نداری سل فری بده منتها اگر خدایی نکرده مشکلی باشه اجازه سقط نمیدن با سل فری مگه مجدد امنیو هم بدی

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره خاهرشوهرم بهش گفتن ریسکش بالاس ...امینو انجام داد و جوابش خوب بود خداروشکر

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘
گلم اگر بابت نه مشکلی نداری سل فری بده منتها اگر خدایی نکرده مشکلی باشه اجازه سقط نمیدن با سل فری مگ ...

تاریخ تاپیک مال 7سال پیشه عزیزم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉