2752
2734
عنوان

رفتارهای پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 916 بازدید | 19 پست
سلام بر همه
مامان سمیرا جان من فکر میکنم هر بچه ای تو هر سنی یه عادات مشابه دارن وقتی هم اون سنش میگذره از سرشون میافته
مثلا پسر من وقتی 15 ماهه بود دوست داشت رو دیوار نقاشی کنه وقتی هم مقوا میچسبوندیم قوبل نداشت و مقوا رو پاره میکرد ما هم چون میخواستیم رنگ کنیم دیگه کار به کارش نداشتیم الان خدا رو شکر از سرش افتاده الان 23 ماهشه
بعد از اون عادت به رانندگی گیر داد ما رو بیچاره میکرد 3 نصف شب بیدار میشد میگفت قاقان (ماشین ) مجبور بودیم ببریمش تو ماشین کمی رانندگی میکرد تا بخوابه من و شوهرم یه بار تصمیم گرفتیم به گریه هاش محل نذاریم وقت گرفتیم دیدیم از ساعت 3 تا 4 نصف شب گریه کرد و آخر ما تسلیم شدیم
حالا خدارو شکر اون هم از سرش افتاده حالا رفتارههای دیگش مثل کنترل تی وی رو پرت کردنو هم چیزو تو شمینه انداختن و اینا ............. بماند اما وقتی یه جا میریم انقدر پسر مودب و خوبی میشه از بغل من تکون نمیخوره و همه میگن خوش بحالت چقدر مودبه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان نی نی
اگه از سرش بیافته یا فقط تو خونه این رفتارها رو بکنه ایرادی نداره بازم
اما من میترسم این رفتار نهادینه بشه و همین جوری لوس بار بیاد و من دیگه نتونم کنترلش کنم
بخصوص که جلوی بقیه هم همین رفتار رو داره و من خیلی ناراحت میشم ... چون به ادب و تربیت بچه خیلی حساسم ..
هیچی هم براش کم نمیذارم انواع بازیها .. خانه باری .. پارک ..
اما دلم میخواد خودش هم بفهمه که هر رفتاری رو نکنه و زشته
البته شاید هنوز زوده .. دخترم 16 ماهه است
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
2731