2733
2734
عنوان

فوايد لواشك 😋😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1400 بازدید | 44 پست
به به لواشک😋😋😋😋 فقط چون طبعش سرده .بدن رو به طرف مزاج سرد میبره و مزاج سرد هم خیلی خوب نیست ا ...

نو جان بخور والا

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 

من خونگی درست میکنم با سبب البته الان دیگه نتمیتونم

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب صنعتی اصلا خوب نیست عزیزم ،اسید داره هم دندوناتو خراب میکنه هم مشکل معده میاره ،خودت تابستونا با ...

احساس ميكنم نميتونم از من برنمياد لواشك درست كردن اخه 

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 
من خونگی درست میکنم با سبب البته الان دیگه نتمیتونم

چرا نميتوني ؟ 

2728
نعععع ..از اسمش مشخصه خوشمزس 😍😋

اره خیلی خوشمزس تو نت سرچ کن میبینی بلد نیستم اینجا عکس بزارم والا برات عکسشو میزاشتم

هان٬ مشو نوامید ٬ چون واقف نه ای از سر غیب-   باشد اندر پرده بازیهای پنهان٬ غم مخور
دهنم اب افتاد الان  خدا بگم چيت كنه 😁😁😁

حالا ببين خدا چيكار ميكنه🤪

اره خیلی خوشمزس تو نت سرچ کن میبینی بلد نیستم اینجا عکس بزارم والا برات عکسشو میزاشتم

اوكي 

ما يه مدل مامانم ميخره با اسم لواشك پذيرايي معروفن ايد اونارو ميگي ..اره خوشمزس

هر چیزی زیادش مضرره برا من ک بد بود دکترم گفت ترشی جات برا ی پیرمرد هفتاد سال ک معده ش اسید ترشح نم ...

دكترتو عوض كن 🤪

شوخي ميكنم ..اما خب دلمون ميخاد ديگه 

2738
احساس ميكنم نميتونم از من برنمياد لواشك درست كردن اخه 

باور کن خیلی راحته،اصلا کاری نداره،میوه هارو میشوری بعد میپزی و از صافی یا ابکش درشت رد میکنی ،بعدم جلو باد پنکه خشک میکنی

الا بذکرلله تطمئن القلوب
باور کن خیلی راحته،اصلا کاری نداره،میوه هارو میشوری بعد میپزی و از صافی یا ابکش درشت رد میکنی ،بعدم ...

واي اب دهنم 😍😍😍

اون خشك نشدش هم بايد خوشمزه باشه 

واي اب دهنم 😍😍😍 اون خشك نشدش هم بايد خوشمزه باشه 

اره خیلی ،من گاهی یکمش رو خشک نشده فریزری میکنم ،تازه میشه با الو یا الوچه رب هم درست کرد واقعا غذا رو خوشمزه میکنن ،

الا بذکرلله تطمئن القلوب
چرا نميتوني ؟ 

ون فعلا خونمون نمیتونم گازم کثیف میشه اون موقع بالا پشت بوم درست میکردم تا تابستون.....خیلی راحته من با سیب درست میکنم ملس میشه میتونی همراهش آلو و... هم باشه...فقط ساعت ها مراغبت میخواد مثلا پنج ساعت بالاش وایمیستم...

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
2706