2733
2734
عنوان

استرس بی دلیل دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 21549 بازدید | 26 پست
علایم افسردگی اولیه هست گلم تنها نمون همش خودت رو مشغول کن ورزش کن اشپزی کن به فکر فرو نرو،فکر میکنی ...

مرسی گلمم

به امید خدا  من به آرزوم میرسم بی زحمت بگین انشاء الله
مرسی گلمم

منم  اینطوری شده بودم خواهرم به زور منو برد خونه خودشون نصیحتم کرد سبک زندگیم خیلی بد بوذ ،تغذیه نامناسب،خواب ناکافی خیلی تشدید میکنه،کمبود ویتامین هم این علایم رو داره خواهرم ول ووومن که یه کپسول ویتانین زنان هست تجویز کرد بی نظیره همه حالاتت رو هم هم خوب میکنه الان یه سرچ کن اسمش well women هستشهستش،خواهرم پزشکه اگه باژز سوالی داشتی همینحا ازم بپزس

من جهانم رو به لبخند تو مدیوووونننننمممممم😆😆😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اینجوریم همه روز حتی توخواب استرس شدید دارم   تمام زندگیم تصمیماتم اهدافم اینده م همه ...

چرا نمیری یه دکتر؟متاسفانه توی ایران اخرین جایی که مراجعه میشه متخصص مغز و اعصابه در صورتی که توی کانادا اول ارجاع میدن بیمار رو به اعصاب علت بیشتر دردا همین اعصابه تا درمان نشه هیچ درد دیگری خوب نمیشه

منم از سمت خانوادم فشار روم بود ...

همین الان امضات رو عوض گن،ناامیدی مال شیطانه ما خدا داریم بخنذ تا دنیا بهت بخنده فک کردی ما بی دردیم؟نه خواهر همه درد دارن ولی قرارنیست خودت رو بیمار کنی باید قوی باشی و بجنگی باهاش و برای زندگی که خدا بهت بخشیدیه سپاسگذار باشی،سبک زندگیت رو عوض کن

2728
منم  اینطوری شده بودم خواهرم به زور منو برد خونه خودشون نصیحتم کرد سبک زندگیم خیلی بد بوذ ،تغذی ...

ببخشید میشه بگین این کپسول ویتامین رو چند تا در روز و کی باید خورد؟

خدایا کاری کن که سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
ببخشید میشه بگین این کپسول ویتامین رو چند تا در روز و کی باید خورد؟

عزیزم روزی یکی و با معده پر من بعد ناهارمیخورم ،یه سرچ کن راجبش عالیه well men ,هم دارن که برای اقایونه من برای شوهرمم گرفتم خیلی خوبه تمام ویتامین های لازم درش هست کلا درد قادگی خوب میشه ریزش مو قطع میشه،من یه زمانی چند سال پیش مجرد بودم داغون شده بوذم تا اینکه خواهرم اینو برام تجویز کرد همه جا هم میفروشن

2740
بعله من بعد فوت پدرم اینجور شدم  گاهی مجبور میشم پروپرانول بخورم برای تپش قلب شدید

منم بعد فوت پدرم درد قفسه سینه گز گز دست و پا و بی‌خوابی و یک جریان اعصاب تو کل بدنم دارم شما چیکار کردید خوب شدید؟