2733
2734
عنوان

توصیه های خوب برای مامانای خوب برا از پوشک گرفتن نی نی های نازشون

| مشاهده متن کامل بحث + 170803 بازدید | 44 پست

سلام منم دير دخترمو از پوشک گرفتم یعنی سه سال کامل داشت البته مشکل یبوست داشت که اول بردمش دکتر مشکل یبوستش حل شد که خود حل شدن مشکل یبوست سه ماه طول کشید بعدش فکر کردم خیلی سخت باشه اما به راحتی دخترم روز دوم کاملا از پوشاک گرفته شد حتی شب ها هم جیش نمی کنه اصلا باورم نمی شد .البته تا شروع کردم بهش گفتم تو دیگه نباید مامی بپوشی باید شورت بپوشی تا بزرگ بشی بری مدرسه بری ورزش بری نقاشی مامی بپوشی نمیشه بری ورزش اونم که خیلی اینکارا رو دوست داشت روز اول خوب چند بار خیس کرد اما تا اخر روز دیگه توی مامی شورتی جیش نکرد البته گفتم اسباب بازی رو که دوست داره و خوراکی دوست داشتنیشو هم می گیرم براش و مامی شورتی پاش کردم شب ها مامی شورتی پاش کردم و بهش گفتم این مامی نیست این شورته و هر وقت میرفت جیش می کرد همه دست میزدن مخصوصا داداشش . شبها قبل خواب و سه ساعت بعد خواب می بردمش دسشویی . الان دیگه که سه سال و یکماهشه فقط قبل خواب می برمش مگه اینکه خودش بلند شه و بگه جیش دارم . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من دقیقا بعد از تولد 2 سالگی،دخترم رو از پوشک گرفتم و فقط روز اول ادرارشو نگه نداشت یعنی از روز دوم هر موقع ادرار داشت خودش میرفت تو لگنش کارشو انجام میداد و من میرفتم می شستم.اما الان2 سال و 4 ماهش شده نمیدونم چرا نزدیک به 5 روزه که تو شلوارش جیش میکنه و حتی دیگه اونم نمیگه البته نه هر سری اما اکثریت اینجوری شده ممنون میشم راهنمایی کنید که دلیل اینکه به یکباره اینکارو کرده چیه

من دقیقا بعد از تولد 2 سالگی،دخترم رو از پوشک گرفتم و فقط روز اول ادرارشو نگه نداشت یعنی از روز دوم ...

احتمالا بچه یا خود شما عصبی هستین و شاید دخترتون داره به چیزی اعتراض میکنه.

یه تجربه ی مفیدی که در مورد شماره ۲ دارم اینکه که روز قبل  و تا مدتیکه دارین تلاش میکنین بچه پی پی شو توی دستشویی بکنه اینکه که یه ملین مثل برگه زردآلود، انجیر و 

.. من از بامیه خام که پسرم دوست داشت چند روز دادم، استفاده کنید تا به سهولت و به محض اراده کردن بچه مدفوع خارج بشه. برای من خیلی موثر بود

احتمالا بچه یا خود شما عصبی هستین و شاید دخترتون داره به چیزی اعتراض میکنه.

به یکباره چرا باید عصبی بشم یا بچم عصبی بشه؟خداروشکر هم من مادر صبوری هستم و هم بچم زود زبون باز کرد و همه چیز رو خوب بلده صحبت کنه

به یکباره چرا باید عصبی بشم یا بچم عصبی بشه؟خداروشکر هم من مادر صبوری هستم و هم بچم زود زبون باز کرد ...

ببینید منظور بدی نداشتم. به هزار علت ممکنه خودمون عصبی بشیم. مشکلات روزمره، دعوا با همسر یا هرمشکل دیگه ای. شما قطعا مادر خوبی هستی که برای بچه ت دنبال راهکار مناسبی  

سلام.برای از پوشک گرفتن یک کارگاه هست خیلی خوبه الانم تخفیف زده واسه دهه فجر خیلی کاربردیه.ناریخش ۲۴ بهمنه سال۹۹ هست.اگه میخواید اصولی از پوشک بگیرید حتما بهش سر بزنید.لینکش رو میذارم👇👇

https://evnd.co/uqgUP

مفید بود ممنون

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن