2410
2713
عنوان

کسی تا حالا جایی سراغ داره برای کاشت مو یا تزریق پلاسما؟ تهران و کرج!!

| مشاهده متن کامل بحث + 234868 بازدید | 1104 پست
سلام. من خیلی از افرادی که مو کاشتند رو دیدم که بعد از 3 - 4 سال از کاشت، موهاشون شروع به نازک شدن و ...

سلم عزیزم خوبید منم دقیقا مشکلم همینه میشه شما بگید به چه نتیجه ای رسیدید ایا واقعا میریزه بعد چندسال؟ و اگر انجام دادید کدوم کلینیک و با کدوم تکنسین انجام دادی؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرکز نیلفروش رو به هیچ عنوان توصیه نمیکنم. فقط دکان باز کردند. هیچ اثری از خود این آقای دکتر در تمام ...

موافقم من خودم به اين كلينیک مراجعه کردم برای کاشت مو ..راضی نیستم ...هزینه بسیار بالاتر از مراکز دیگر و استفاده از پرسنل غیر حرفه ای و عدم نظارت دکتر نیلفروش زاده ....

سلام به همه اعضای محترم..ببخشید..بنده ۲۱ ساله هستم..موهام خیلی نازک و لخت شدن..با سرچای زیاد تو اینت ...

اصلا نیلفروش زاده رو پیشنهاد نمیدم من برای کاشت مراجعه کردم و ناراضی هستم ...نیلفروش زاده اصلا نظارتی به کار نداره اگه هم موقع کاشت بیاد یه دو دقیقه میاد و میره ...متاسفانه تکنسین ها غیر حرفه ای هستن  و فقط هزینه زیاد نسبت به جاهای دیگه میگیرن  ...روز مشاوره یه حرف زده میشه و روز عمل کار دیگه ای انجام میشه اما همون هزینه روز مشاوره تمام و کمال دریافت میشه ...در کل  راضی نبودم

2720
2714

یکی از همکاران من کاشت مو کلینیک هلیا انجام دادن راضی بود تقریبا دو سالی گذشته و موهاش کاملا طبیعیه و می گفت از دستگاه های سه بعدی استفاده می کنن و جز اولین کلینیک هستن که از روش میکروگرفت استفاده میکنن . اونجور که من تحقیق کردم اخرین روش کاشت مو فعلا همین میکروگرفته که عوارض خیلی خیلی پایینه اما رویش چند برابری داره