2737
2739

آره عزیزم چرا راه حلی نباشه. فقط توروخدا سراغ درمان های سنتی و آلوورا و عسل و عنبرنسا نرو چون عوارضشون وحشتناکککه.
یه سری مراکز زخم هستن که تخصصی هر نوع زخم حادی رو درمان می کنن. من فقط مرکز زخم دکتر مشتاق رو میشناسم که اول بهتون مشاور رایگان میدن و بعد پلن درمانشون بهتون ارائه میدن. میتونی ازشون مشاروه بگیری. تو گوگل سرچ کن رو شمارشونو بردار

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
براي مادرم يعني همه زندگيم فك كنم عمقش يك سانته عسل و چسب و كرم كامفيل و تشك مواج همه اينكارارو كردي ...

بنظرم ببرینشون کلینیک زخم پلاس حتما جواب میگیرین جدید بخاطر کرونا توی خونه هم میان واسه درمان و هزینه ک دریافت میکنن نسبت ب بقیه کلینیک ها خیلی ناچیزه من ک خیلی راضی هسم از خدمات و پرسنلشون واسه زخم بستر مادرشوهرم باهاشون تماس گرفتم  اومدن این شمارشون هس دوستداشتین تماس بگیرین تا راهنماییتون کنن09128394922

اصلا نميتونم تكونش بدم الزايمر پيشرفته داره كاملا زمين گيره ميشه كسي بياد خونه براي درمانش

با کلینیک زخم پلاس تماس بگیرین و صحبت کنید برای درمان با وسایل کاملا استریل شده و بهداشتی ب منزلتون میان و درمان میکنن و توی کارشون بهترین هسن شمارشون 9128394922

2738
تهرانم از كجا بخرم ترخدا راهنماييم كن

برای زخم بستر برین کلینیک زخم پلاس واقعا دستشون معجزه هس .خدا خیرشون بده ما واسه زخم بستر مامان جونم تماس گرفتیم باهاشون و گفتم نمیتونن بیان خودشون اومدن برای درمان مامان جونم همش دعای خیرشون میکنه

چگونه  می توان از زخم بستر جلوگیری کرد؟

اقدامات لازم جهت جلوگیری از زخم بستر اسان تر و اقتصادی تر از درمان آن است .اولین قدم برای جلوگیری از زخم بستر"اموزش است .بیماران و خانواده های آنها"کارکنان بیمارستان باید درمورد دلایل و پیامد های زخم اموزش ببینند.

زخم بستر درنواحی مانند بدن"پاشنه ها|ساکروم که شایع است روزانه باید بررسی شود. مهمترین عامل در جلوگیری از زخم بستر کاهش فشار است.برای این منظور می توان موقعیت را تغییر داد اگر بیمار در رختخواب باشد یا به ویلچر وابسته باشد"باید از تخت خواب ها و کوسن های کاهش فشار استفاده شود. اگر بیمار وابسته به بستر باشد باید حداقل هر دوساعت یک بار موقعیت تغییر یابد .

برای جلوگیری از اصطکاک در هنگام تغییر موقعیت باید از تکنیک های مناسبلستفاده کرد .برای جلوگیری از اصطکاک زانوهاو مچ پا باید از بالش استفاده کرد .یک بالش را باید از زیر زانو نامچ پا قرار دهید تا از تماس پاشنه با تخت جلوگیری شود.تغذیه بعنوان بخشی از مراقبت از بیمار درنظر گرفته شود و درمان حمایتی باید در بیماران کم کالری و پروتین انجام شود

https://drkhaleghinia.com