2733
2734

"یا فاطمة اشفعی لنا في الجنة"
ای بانوی قم! بهشتِ ما دستِ شماست

عَنِ الصَّادِقِ علیه‌السلام قَالَ:

أَلَا إِنَّ لِلْجَنَّةِ ثَمَانِيَةَ أَبْوَابٍ ثَلَاثَةٌ مِنْهَا إِلَى قُمَّ، تُقْبَضُ فِيهَا امْرَأَةٌ مِنْ وُلْدِي اسْمُهَا فَاطِمَةُ بِنْتُ مُوسَى، وَتُدْخَلُ بِشَفَاعَتِهَا شِيعَتِي الْجَنَّةَ بِأَجْمَعِهِمْ.

حضرت صادق علیه‌السلام فرمودند:

بدانید که بهشت هشت درب دارد که سه درب آن از قم باز می‌شود.
و زنى از فرزندان من در قم از دنیا مى‌رود که اسمش فاطمه بنت موسى علیهماالسلام است و به‌شفاعت او همه شیعیان من وارد بهشت مى‌شوند. 

بحارالأنوار

پرستارم؛ نبض احساس تو را میگیرم.

ماه قُم...

دست خیال ما و دامان شما

میزبان هستید و ما هستیم میهمان شما.‌.

غصه دنیا شده سوهان روح و در عوض

کام شیرین میکند عمریست سوهان شما....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دلخوشم به مستحبی که جوابش واجب است...

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا المرتضی🤲

ولادت پربرکت امام رافت و مهربانی حضرت رضا علیه السلام بر امام زمان و همه محبین مبارک باد....

ای خاک عزیز من..

ای وطن صبور من...

چه جان‌ها که از تو گرفتند و چه بسیار که از ما رفت ...

دل دل می‌کنیم مردی از قبیله ی ما جایی میان مه، نفس گرم مانده باشد . دعا پشت دعا به آسمانت می فرستیم.

ایران جانم که شب تولد شمس الشموسمان،چشم عزیزانی از ما خاموش نشود.

کاش دوباره تابوتی به آغوشت نسپرند.

ما برای تشییع اینهمه تابوت که هر سال،هر روز،زیر پرچم ایران ،خفتگانشان لبخند می زنند زیادی جوانیم.

این مردمان را  این مرد نکو نام را یکبار دیگر به ما مردم ببخش🤲اَمَّن یُّجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ...🤲🥺🥺

گم‌شدن بچه سید سخته😭

چه سه ساله باشه

چه شصت ساله

چه تو بیابون های داغ کربلا

چه تو کوهستان سرد

دل شیعه از گم شدن های سادات خون شده

هر چی می کشیم از غفلته😭

یه روز شیعیان غفلت کردن سه ساله حسین در بیابان داغ کربلا گم شد ایران

امروز به خاطر غفلت و دنیا پرستی ها

سید خدمتگذار از نسل حسین ع و زحماتش ، تو هم همه گرانی و تورم گم شد

راستش ما امروز سید ابراهیم رو گم نکردیم

ما خیلی وقته با نق نق این که تورم زیاده . گرونیه و... ارزش تلاش هاشو ندیدیم گمش کردیم 😭

اگه پشتش بودیم اگه حمایتش می کردیم اگه بدون غرغر کردن به خاطر گرونی دست کمک بهش میدادیم چقدر الان وجدانمون راحت تر بود

کاش تا دیر نشده قدر سید علی رو بدونیم😭

« انا لله و انا الیه راجعون »

خادم امام هشتم، رییس‌  جمهور هشتم، در شب ولادت امام هشتم آسمانی شد.🖤

خداحافظ ای داغ بر دل نشسته😔

دیدم این مشهد چرا هی بی قراری میکند...

جای باران؛سیل در این شهر جاری میکند....

دیر فهمیدم که او اندر فراق خادمش

عزم خود را جزم و دارد گریه زاری می کند🖤🖤

منصور ارضی: آقای رئیسی سوخته و تکه تکه شده بود و نمی‌شد او را شست

«آقای رییسی می‌گفت منصور اگه بشه تو من را بشوری. امروز بالا جنازه‌اش گفتم آخه چجوری می‌تونم تورا بشورم؟ ای بدن سوخته فاطمی. من ابا ندارم، برای شماها [بگم] بذار همه عالم بدونن، مثل علی اکبر شده بود...ارباً اربا»

شما خوشبختید آقا شما عاقبت بخیرید قربان که کفتارها به خاطر عروجتان هلهله می‌کنند شما در تمام این سه سال زوزه این بی‌همه چیزهای دهان ناپاک را شنیدید اما ترجیح دادید همتتان را نه صرف پاسخ که صرف کار کنید شما می‌دانستید آدم با عملش خریدنی می‌شود نه با حرف‌هایش خوش به حالتان که پاهایی که گذرشان به روضه اباعبدالله نیفتاده بابت شهادتتان به شادی بر زمین کوفته می‌شوند خوش به حالتان زبان‌هایی که با قرآن و ذکر غریب‌اند شما را دشنام می‌دهند چه عزیزید پیش خدا که می‌خواهد حتی پس از پروازتان ثواب جمع کنید....

برای آن دسته از عزیزانی که الان شاد هستند ما ناراحت نیستیم رفیق

این اتفاقات زیبا زمینه ساز فرج آقا صاحب الزمان ماست...

خادم الرضا به امام رضا پیوست در روز میلاد ایشان چه زیبایی بیشتر از این...

حیف نبودید حیف نبودید که بیهوده تمام شوید حیف نبودید که شبیه من مردم عادی روزی همه خاطراتتان را زمین بگذارند و با لب‌های چروک افتاده از کهنسالی اشهد بخوانید چرا حیف بودید خیلی حیف بودید اگر می‌مردید آن وقت خیلی غصه می‌خوردم حالا سرم مثل سر شما بلند است که در کشوری زندگی می‌کنم که رئیس جمهور و وزیرش در محروم‌ترین و صعب العبورترین مناطق روستاهای مرزی‌اش شهید شدند شما آمده بودید حرف در گلو مانده ما مردم را به دنیا بزنید شما از ما بودید و با ما حالا دستتان برای گرفتن دست ایران بازتر است حالا اعتبار شهادت پشت نام شماست آنهم شهادتی در مسیر خدمت. دعا کنید خدا  ما یک جانشینان را بیامرزد  آقای حاجت گرفته در جنگل‌های ورزقان بهترین منصب جهان مبارکتان

کلمه می‌آید و می‌رود نمی‌ماند مثل حال دلم در نوسان است از تصویر رئیس جمهور به تصویر وزیر امور خارجه به تصویر امام جمعه به استاندار به خلبان‌ها به سید مهدی....

شما امام هشتم رو به چه ستون آسمان قسم دادید که 

امام رضا در شب تولدش اینطوری تماشایی شما را خرید و بهتو  دریغ و اندوه  ماند روی دست دل ما...

ما را غمی جانکاه، مهمان قلوب است  

حال همه از غصه، همرنگ غروب است

از ورزقان ای کاش می آمد ندایی

می گفت مژده! حالِ ابراهیم خوب است😭😭😭

🖤إِنَّا للهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُون

«الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين»

«اللَّهُمَّ إِنَّا نَشْکو إِلَیْک فَقْدَ نَبِیِّنَا وَ غَیْبَهَ وَلِیِّنَا وَ کثْرَهَ عَدُوِّنَا وَ قِلَّهَ عَدَدِنَا وَ شِدَّهَ الْفِتَنِ بِنَا وَ تَظَاهُرَ الزَّمَانِ عَلَیْنا

تشییع و تدفین آقاسید شهیدمون در خاص ترین روز و ماه و سال

... گفتند مراسم روز تدفین خیلی تاریخش قشنگه ۳/۳/۳

🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤

تاریخ بازگشت خادم الرضا به آستان رضا علیه السلام  ۱۴۰۳/۳/۳

چه برنامه ریزی قشنگی شده برات مرد.

هشتمین رئیس جمهور بودی که روز تولد امام هشتم به مسئولیت نشست و روز تولد امام هشتمم مهر پایان مسئولیتت با شهادت خورد.

۳سال در تولیت آستان قدس

۳سال در قوه قضائیه

۳سال درریاست جمهوری...

وحالا درتاریخ ۳/۳/ ۳

خیلی عجیبه: خواستم بگم برید حکمت ۳۳۳ نهج‌البلاغه حضرت علی (علیه‌السلام) بخونید.

وَ قَالَ (عليه السلام) فِي صِفَةِ الْمُؤْمِنِ: الْمُؤْمِنُ بِشْرُهُ فِي وَجْهِهِ وَ حُزْنُهُ فِي قَلْبِهِ، أَوْسَعُ شَيْءٍ صَدْراً وَ أَذَلُّ شَيْءٍ نَفْساً، يَكْرَهُ الرِّفْعَةَ وَ يَشْنَأُ السُّمْعَةَ، طَوِيلٌ غَمُّهُ، بَعِيدٌ هَمُّهُ، كَثِيرٌ صَمْتُهُ، مَشْغُولٌ وَقْتُهُ، شَكُورٌ، صَبُورٌ، مَغْمُورٌ بِفِكْرَتِهِ، ضَنِينٌ بِخَلَّتِهِ، سَهْلُ الْخَلِيقَةِ، لَيِّنُ الْعَرِيكَةِ، نَفْسُهُ أَصْلَبُ مِنَ الصَّلْدِ وَ هُوَ أَذَلُّ مِنَ الْعَبْدِ.

ترجمه: در صفت مؤمن چنين فرمود: مؤمن را شادمانى در چهره است و اندوه در دل حوصله اش از همه بيش است و نفسش از همه خوارتر. برترى جويى را خوش ندارد و از خودنمايى بيزار است.

اندوهش بسيار و همتش بلند و خاموشيش دراز و وقتش مشغول است. مؤمن صبور و شكرگزار است، همواره در انديشه است و در اظهار نياز امساك كند. نرمخوى و نرم رفتار است. نفسش از صخره سخت تر است، در عين حال، خود را از بردگان كمتر مى گيرد.

2706