2752
2734
معلوم نمیکنه. پارسال ما با ماشین تا حدود کربلا رفتیم دقیقا ظهر اربعین. ینی فقط چند تا عمود پیاده ر ...

ممنون گلم بابت اطلاعتت

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸

سال قبل ترش هم شب قبل اربعین بود که بازم تا نیمه راه با اتوبوس رفتیم بقیه شو سواری شخصی برد بازم تا خود کربلا.

خود عراقی هام نمیدونن دقیقا کی بازه کی بسته.

ما هر دفعه از نجف که میشینیم تو ماشین راننده طی میکنه که تا هر جا باز بود میرما .

ما هم توکل بر خدا رفتیم وتا حالا هم تو راه نموندیم😊

"كان حسين بن علي علیه السلام  يقول من دمعتا عيناه فينا دمعة أو قطرت عيناه فينا قطرة اثواه الله عز وجل الجنة."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سال قبل ترش هم شب قبل اربعین بود که بازم تا نیمه راه با اتوبوس رفتیم بقیه شو سواری شخصی برد بازم تا ...

خداروشکر گلم 

قراره ایران بیام بعد با مادرم بریم حالا نگرانم بخاطر راهش

خداروشکر گلم  قراره ایران بیام بعد با مادرم بریم حالا نگرانم بخار راهش

نگران نباش عزیزم.

ایشالا به خوبی وخوشی وراحتی بری زیارت برای ما جا مونده ها هم دعا کنی😊

"كان حسين بن علي علیه السلام  يقول من دمعتا عيناه فينا دمعة أو قطرت عيناه فينا قطرة اثواه الله عز وجل الجنة."
نگران نباش عزیزم. ایشالا به خوبی وخوشی وراحتی بری زیارت برای ما جا مونده ها هم دعا کنی😊

اگر واقعا قسمتی باشه حتما دعاگو هستم گلم🌹🌹

من ک پسرمو لز حضرت عباس دارم

خداحفظش کنه ...زنده باشه

مدتی هست زخم دل من خورده نمک /از کس وناکس وبیگانه شنیدم متلک /رحمه الله علی الحب حسین بن علی/سرارباب سلامت حرف مردم ب درک❤️🌹❤️هرکس ب کسی نازد ماهم ب علی نازیم ...باافتخار شیعه ی مولاعلی(ع)