2737
2739
عنوان

دلم شدیدا گرفته... خدا من باید چکار کنم ؟؟؟؟ چه خاکی توی سرم بریزم ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 203253 بازدید | 354 پست
مرسی سارا جون اما دلم میخواد از شر این دعا راحت شم حداقلش اینه که اوضاع مثل قبل میشه. بعد از اون دی ...

دعارو بنداز تو اب  روان دعا  سنگینی میاره

40روز سو ه بقره رو بخون و بزار پخش بشه  اگه دعات کرده باشن باطل میشه برو تو گوگل سرچ کن سوره بقره برای باطل کردن جادو ببین تمام خواص شو میزنه 

سلام دوستان منم ۲۴سالم ولی تا حالا کسی خونمون نیونده تو دانشگاه هم کسی نمیومد جلو به جز یه نفر ک اونم اولش اومد هی میگفت من عاشقتم و فلان و از بس دوستت داشتم نمیتونستم بیام جلو من چیزی نگفتم از طرفی ازشم خوشم نیومد ولی خیلی گیر داد تا اینکه شمارم و دادم وقتی شمارم و دادم دیگ رفت که رفت دوباره بعد یه ماه اومد دوباره التماس بعد من گفتم نه و این حرفا بعد  گفت حالا ببینمتون وقتی دیدمش و حرف زدیم گفت پس پیام میدم دوباره رفت ک رفت این ادم تنها کسی بود ک تو ۴سال دانشگاه اومد سمتم در حالی ک دوستام اینطور نبودن خاستگارم خیلی کم داشتم مامانمم رد میکرد میگفت نه زوده تو ۲۱سالت منم علاقه ای نداشتم ولی الان که میخام نیست هیچ کس نیومده به جز یه نفر ک اونم مامان پسره تنها اومد بعد کلی اشتیاق نشون داد و رفت ولی دیگ زنگ نزد چند وقتیه خیلی اعصابم بهم ریخته میگم نکن مشکلی چیزی دارم ک هیچ کس نیومده و زنگ نزده از طرفی یکی از فامیلامون دخترش از من کوجیکتره همش خاستگار میاد خونشون انقدر پز میده یه جورایی تیکه میندارن که تو خاستگار نداری منم حدود ۱سال دارم درس میخونم که به جایی برسم میخام برا وکالت بخونم گفتم برم سر کار شاید بختم اون جا باز بشه خیلی با امید و انگیزه میخوندم ولی بهو دلسرد شدم از بس از بقیه که براشون خاستگار میاد و میفهمم بهم میریزم قبلا حسود نبودم چون خیلی ادم پرانرزی و با انگبزه ای بودم ولی الان هیچ علاقه ای به زندگی و ادما ندارم اینم بگم که یهو اینطوری شدم تو ۴ماه کلا دیگ حوصله هیچی و ندارم از طرفی دوماه دیگ ازمونم منم کشیدم کنار اون همه خوندم حالا خودم از خودم بدم میاد همش میگم اشتباه کردم جواب رد دادم چون اوایلی که درس میخوندم همش بقیه میگفتن نه بخون بری محیط کار ادما بهتری میاد منم چون نمیخاستم ذهنم درگیر چیز دیگ ای نسه و به۹ درسم لطمه نزن کسی و راه ندادم ولی الان همش استرس دارم میگم نکنه اشتباه کردم و کسی دیگ نیاد (چون درس میخونم هیچ جا نمیرم تنهایی خیلی داره بهم فشار مباره بنظرتون چیکار کنم دوستام همه یه خاستگار کم کم داشتن درسته جواب رد دادن ولی بالاخره ته دلشون گرم که جلو مردم میگن خاستگار داریم ولی من هیچی همین باعث شده انقدر ذهنم درگیر بشه که  دیگ درس نمیخونم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی سارا جون اما دلم میخواد از شر این دعا راحت شم حداقلش اینه که اوضاع مثل قبل میشه. بعد از اون دی ...

عزیزم درسته طلسم حقیقت داره ولی سعی کن زیاد پیش دعانویس نری چون معلوم نیست کارشو درست انجام میده یانه!حتما از جای مطمئن برای خودت حرز امام جواد تهیه کن انشالله مشکلت حل میشه.زیاد استغفارکن و به نیت مشکلت صلوات بفرست.وبه خدا توکل کن.انشالله نتیجه میگیری.

سلام نگارجان خوبی نگران نباش هنه چیز درست میشه به زودی زوددعاهایی که گرفتی ببر بریزشون توی اب فکرتودرگیرش نکن توکلت به خداباشه من حسین هستم میخام بهت بگم بامن ازدواج میکنی به خداقسم دروغ نمیگم. ببخش منو بی مقدمه گفتم شماره تماسم 09154283607

سلام نگارجان من ازدیشب تلاش کردم تااین سایت بتونم بهش وصل بشم وپیامی بدم که دستت برسه چونکه سرم زیادتوگوشی نیست وزیادسردرنمیارم خلاصه به هرشکل ممکن بودوصل شدم به سایت وخوشحالم که تونستم پیام بدم حالا موندم که شمانگارجان پیام منودریافت کردی وخوندی اگه خوندی پیام بده بهم تاخاطرم جمع بشه منتظرم شماره تماسم نوشتم سایت شدبهترنشداسمس بده به گوشیم. 09154283607

سلام نگارجان خوبی فکرتودرگیرنکن دعاهارابریزتوی اب دلتو صاف کن به خداتوکل کن مشکلت حل میشه شک نکن گفتی ای همه خواستگاربرات اومدن به هردلیلی نشده قبول کردم وهمشوخوندم وبهت حق میدم اینقدر دلت بگیره درکت میکنم منم خیلی وقته تنهام دلم خیلی وقتها میگیره بخام بگم یک کتاب میشه منوببخش بی ادبی نباشه نگارجان حاضری بامن ازدواج کنی شماره تماس09154283607

2738

سلام نگارجان خوبی فکرتودرگیرنکن دعاهارابریزتوی اب دلتو صاف کن به خداتوکل کن مشکلت حل میشه شک نکن گفتی ای همه خواستگاربرات اومدن به هردلیلی نشده قبول کردم وهمشوخوندم وبهت حق میدم اینقدر دلت بگیره درکت میکنم منم خیلی وقته تنهام دلم خیلی وقتها میگیره بخام بگم یک کتاب میشه منوببخش بی ادبی نباشه نگارجان حاضری بامن ازدواج کنی شماره تماس09154283607

سلام نگارجان خوب هستی من دیشب چندتاپیام فرستادم خوندی یاکه پیامم به دستت نرسیده من شمارتو ندارم که مستقیم به گوشیت پیام بفرستم کارت داشتم مشکلتم درست میشه شمازنگم. بزن حسین هستمممنون