2733
2734
عنوان

نظرتون راجع به اسم "سام" چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8944 بازدید | 73 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=47216259]واااا حضرت مسیحه دیگه اسم پیامبره منجی بلند مرتبه ما که حضرت مسیح رو قبول داریم[/QUOمرده دیگه .... همشون مث همن😩

زن باید مغرور و خودخواه و بی درک و فهم باشه تا مرد زندگیش عاشقش باشه..😏
2731
نیوان و انتخاب کرده بودیم همه به مسخره گفتن لیوان... ما هم کردیمش نیواد که اونم الان نظر سنجی کردم ه ...

: نیوان
: دخترانه
: فارسی
: پهلوان و دلیر و شجاع - نیواندخت، نام مادر انوشیروان، همسر قباد پادشاه کیانی

نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروزت خدای فردا هم هست، "فردایت قشنگ"
: نیوان : دخترانه : فارسی : پهلوان و دلیر و شجاع - نیواندخت، نام مادر انوشیروان، همسر قباد پاد ...

😟😟😟

زن باید مغرور و خودخواه و بی درک و فهم باشه تا مرد زندگیش عاشقش باشه..😏

من کلا اسم خیلی کوتاه دوس ندارم.به نظرم اسم باید طولانی تر باشه تا صمیمی ها و نزدیکها کدوتاهش کنن

مثلا سامیار باشه اما خانواده اگر دوست داشتن بگن سام

به آینده فکر کن....هنوز کتابهایی برای خواندن،غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.
من کلا اسم خیلی کوتاه دوس ندارم.به نظرم اسم باید طولانی تر باشه تا صمیمی ها و نزدیکها کدوتاهش کنن م ...

کیارش 

کیا😍😍

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

منم سام روقبلادوست داشتم ولی بعدفهمیدم درلغت نامه دهخدامعنیش رونوشته مرض ،مرگ وسرسام یعنی مرض سر

وبرسام یعنی مرض سینه بخاطرهمون دیگه ازاین اسم خوشم نمیاد خداروشکرمعنیش روفهمیدم ونذاشتم

هم اکنون باشوهروبچه هایم درآمریکاهستیم یک دخترویک پسرزیباوسالم دارم من وشوهرم خیلی خوشبختیم انقدرخوشبختیم که اصلانیازی به زدن هیچ تاپیکی ندارم ی خونه بزرگ ولاکچری خریدیدیم و۵۰۰میلیارد پول توبانک داریم شوهرم یک شغل دائمی وپردرآمدتوآمریکاپیداکرده درضمن شوهرم مثل شوهرای نی نی سایتی هااصلااهل خیانت نیس خیلیم چشم پاکه به هیچ زن ودختری بجزمن نگاه نمیکنه خدایاشکرت که خوشبختم سال۱۴۰۴هجری شمسی

کاش اسم مذهبی میذاشتین 

دیگران هم نمی تونستند مسخره کنند الان اگه درباره اسم مذهبی هم بد میگن،بخاطر همینه.چون حسادت میکنن که دیگران انقدر اسم زیبایی دارند.

دوست عزیز،این رو بدون که اسم های ائمه بسیار زیبا هستند.توهین هایی درباره اسم ائمه اطهار شنیدم،مخصوصا اسم خانم حضرت زینب سلام الله علیها بذار همه چیز رو درباره اسم زینب بگم.اسم زینب،اسم یکی از بزرگترین بانوی کربلاست. ی اسم عربیه،ولی اسم بهترین بانوی عربه،قدیمی نیست و هیچ وقت هم قدیمی نمیشه.مصیبت وار نبوده،نیست و نخواهد بود..اسم هیچ ربطی به سرنوشت انسان نداره.کسی کع میگه همه زینب ها زجر میکشند و اسم رو به سرنوشت ربط میده،کوته فکر ترین شخص هست چرا که داره به حضرت زینب توهین میکنه.در ضمن منی که اسمم زینب هست،با افتخار میگم که زینبم و خوشحالم که زیباترین اسم روی من گذاشته شده.حضرت زینب زجر کشیدند،ولی صبور بودند،مقاوم بودند،شجاع بودند،محکم و استوار بودند،زینب ها بیچاره نیستند،چرا که حضرت زینب خوشبخت ترین زن دنیا بودند،نوه پیامبر خدا،دختر شاه عالم و خواهر پیروز اصلی کربلا...ما زینب های دیگه هم امید داریم که مثل ایشون همیشه سربلند و مقاوم و شجاع باشیم.هرگز به اسم حضرت زینب توهین نکن،،اگه توهین میکنی پس بدون که خودت بیچاره ترین هستی.هرگز حضرت زینب رو خار و کوچک نشمار که اگر کنی،خاری و حقارت از آن خودت می‌شود،هم در دنیا و هم در آخرت...تا جان در بدن دارم،از حضرت زینب و خاندان پاکشون دفاع خواهم کرد.خداوندا ما را در یاری و دفاع از امام زمان خویش یاری فرما و ظهورشان را نزدیک تر گردان بحق زینب کبری.و مرا فدائی آل زهرا سلام الله علیها قرار بده...