2733
2734
عنوان

درمان هموروئید (بواسیر)

| مشاهده متن کامل بحث + 75385 بازدید | 109 پست

من ۶ ساله از ۱۹ سالگی دچار هموروئید هستم. اکثرا میگن لیزر و عمل تا جایی ک امکان داره انجام ندین. خودم تو این مدت چیزی ک ازش‌نتیجه دیدم یکی سبک غذاییم رو تغییر دادم. مثلا هرشب ۲ تا انجیر خیس میدم و صبح ناشتا میخورم. شکمم رو با روغن زیتون ماساژ میدم و توی نافمم روغن زیتون ۱،۲ قطره میریزم ک یبوست نشم. و دوم هر شب از پماد انتی فیشر باریج و هفته ای یکبار روغن شترمرغ استفاده می‌کردم و می‌کنم. 

الان هم باردار هستم فقط دیگه از روغن زیتون برای ماساژ شکمم استفاده نمیکنم چون برای خانم باردار خوب نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بک فنجان بردارید دو سومش از سرکه سفید پر کنید و یک سوم باقی مانده روبا آب رقیق کنید. بعد محلول رو در قسمتی از نوار بهداشتی که در تماس با باسنه بریزید و بعد آن را به لباس زیر متصل کنید و سپس آن را بپوشید. هر چند وقت یکبار مایع ویتامین D رو از کپسول خارج کنید و اطراف مقعد بمالید.

این روش برای فردی که مدت ها درگیر بواسیر داد جواب داده و اونو از شر این عارضه خلاص کرده.

منم گول همين نظرات فيك و منشي هاي پخش و پلا شده ي سامان ستوده نيا در اينترنت و ني ني سايت رو خوردم و ...

سلام خدا خیرت بده که اطلاع رسانی کردی منم داشتم گول میخوردم برم پیشش. حالا شما بهتری؟ منم هر کاری کردم خوب نشدم خسته شدم از دارو و دکتر های مختلف 

2731

سلام

ببنید هر عملی ک منجر به بخیه زدن در ناحیه واژن و مقعد بشه فقط این دوتا مساویست با یک ماه درد و سوزش خیلی خیلی زیاد ک به مرگ خودت راضی میشی و هزار بار خودتو لعنت میکنی ک کاش انجام نداده بودم شک نکنید درسته بعد از یکی دوماه خوب میشید ولی برا جراحی و لیزر هر کدوم از اینا واژن و مقعد مث لابیا و واژینو پلاستی و مقعد کم کم دو ماه طول میکشه ک از شر درد و سوزش جای بخیه ها خلاص شید چون این دوتا خروجی دارن و همین اذیت کننده س .هر کی میگه این دوتا عمل‌ها درد نداره دروغ محض گفته یا فراموش کرده اگه واقعا عملش براتون مهمه و آستانه دردتون بالاس انجام بدین 

وگرنه دوماه درد و سوزش از درجه صد روز اول تا درجه۳۰ تا پایان دوماه همراهتونه

من ی راهکار برا خودم برای درمان هموروئیدو شقاق پیاده کردم از تجربه یکی که بطور اتفاقی از یک جا خوندم ک خیلی تاثیر گذاشت روی درمان هموروئیدم  و قطع شدن خونریزی مقعدی شقاق ک عمل لازم نیست هر چقدر هم ک یبوست داشته باشید تا هر زمان هم ک ادامه داشته باشه اونم اینه ک موقع دستشویی رفتن و قبل از دفع مدفوع آب گرم رو باز کنید و از راه مقعد قبل از خروج مدفوع بفرستین داخل کمی نگه دارین بعد ب راحتی مدفوع کنید آب گرم باعث میشه هم دیواره های مقعد شل بشن هم سفتی مدفوع گرفته میشه عالیه

اولش ک تازه میخاین اینو شروع کنید اگه زخم باز داشته باشید ی کم درد داره ولی ن در حد بخیه های وحشتناک مقعدی بعد یواش یواش خوب میشه ببرون زدگیهاتون و هیچ وقت دیگه از تخلیه مدفوعتون استرس نخواهید داشت در کتار این هم بعد از تخلیه از یک پماد رفع هموروئید از داروخونه استفاده کنید معجزه میکنه دوستان