2733
2734
عنوان

کیست مویی

| مشاهده متن کامل بحث + 69706 بازدید | 97 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام خوبی من سه سال این مشکل رو داشتم و از جراحی میترسیدم و هرجا میخوندم و تحقیق میکردم از ترس ب دکتر مراجعه نمیکردم تا اینکه صبرم سر اومد و دل و زدم ب دریا و رفتم دکتر و با معاینه یه هفته آنتی بیوتیک داد و دفعه بعد دکتر واسم سونو گرافی نوشت و انجام دادم کیست مویی در ابعاد ۱۶ میلی متر  ب عمق ۱۳ میلی متر بود ک نوبت جراحی واسم زدن و روز جراحی از ترس قلبم تو دهنم اومد و بالاخره ب روی شکم خوابیدم و دکتر چندتا سوزن لیدوکائین دور کیست زد تا بی حس شد و بعد شروع ب برش زدن کرد و چیزی حس نمیکردم تا اینکه بعد بیست دقیقه کل بافت مو برگشتی رو تخلیه کرد و اومدم خونه بعد ۲۴ ساعت گاز استریل رو ب سختی بیرون آوردیم و شستشو با سرم و بعدش گاز روغنی بهمراه یه پماد هر ۲۴ ساعت زدم و روی شکم و پهلو میخوابیدم وده روزه زخمم گوشت گرفت و یواش یواش خوب خوب شد ( چهارماه پیش عمل کردم)

بنظرم شیرین ترین جراحی هست فقط این رو بدون بعد جراحی خودت ب استرس ها و ترس هات میخندی 

مطمعن باش ک هرچه سریعتر بدادش برسی بهتره 

سلام خوبی من سه سال این مشکل رو داشتم و از جراحی میترسیدم و هرجا میخوندم و تحقیق میکردم از ترس ب دکت ...

سلام من ۴ روزه عمل کردم ...درد دارم هم موقع پهلو به پهلو شدن و هم تعویض پانسمان ...دکتر هیچ پمادی نداد و گازاستریل یکم به زخم میچسبه ...چیکار کنم

2738