2733
2739
ماری دیدی تو اون تاپیک چقدر تهمت زدن؟😐

آره به نظرم خیلی تند رفتن. یه سوال کردی فقط. من گاهی میترسم پست بزارم. واقعا کسی قصد مچ گیری نداشت. 

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
اخه جالبیش اینه که بارها و بارها دوستان اعتراض کردن اما واقعا چرا بها داده نمیشه ؟؟؟؟ مدیر سایت رسی ...

اینجا رونق داره واسه اینکه تبلیغات گرفته بشه. وگرنه عاشق چشم و ابرو و بحثای خاله زنکی ما نیستن که ماهی خدا تومن هزینه ی نگهداری سایتو بدن   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونا دیگه چجور تاپیکایی هستن؟

تاپیک هایی که استارار یه خط می‌نویسن  بعد ما همش باید بگیم خخخخبببب بعدش چی شد!! چرا  همشو تو پست اول نمینویسی

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
اینجا رونق داره واسه اینکه تبلیغات گرفته بشه. وگرنه عاشق چشم و ابرو و بحثای خاله زنکی ما نیستن که ما ...

اینجا بدون تبلیغات هم در آمدش میصرفه براشون  

2731
اینجا رونق داره واسه اینکه تبلیغات گرفته بشه. وگرنه عاشق چشم و ابرو و بحثای خاله زنکی ما نیستن که ما ...

درسته عزیزم

ولی احترام به کاربر چی میشه؟؟؟؟

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
درسته عزیزم ولی احترام به کاربر چی میشه؟؟؟؟

من احساس می کنم زیادی حساس شدین

فکر کنین یه کاربر مثل بقیه یه چیزی گفته. من که اصن نمی بینمش . حساس شدین هی میره رو اعصابتون. یه مدت اهمیت ندین دیگه متوجهش نمیشین.

2738
آره به نظرم خیلی تند رفتن. یه سوال کردی فقط. من گاهی میترسم پست بزارم. واقعا کسی قصد مچ گیری نداشت.& ...

آره 

واقعا 

بعد همه ریختن سره من و نرا 

چقدرتووهین کردن 

استارتر که نفرین هم کرد

جالبه حالا اون شده خوبه من بده

همه هم طرفداری میکنن

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍
من احساس می کنم زیادی حساس شدین فکر کنین یه کاربر مثل بقیه یه چیزی گفته. من که اصن نمی بینمش . حساس ...

اطراف پیج تبلیغ بودن واقعا اهمیتی نداره ولی وسط تاپیک ها اخه 

شاید حق با شما باشه ولی من اینو واقعا نادیده گرفتن کاربر میدونم 

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
زشته هرنظری که گذاشته میشه بعدش یدونه تبلیغ میذارین. خداشاهده کلافه شدیم 

چه ربطی به دیجی کالا داره     سایت نی نی سایت خودش اجازه تبلیغ داده . هر سایتی به جز دیجیدمیتونه بزاره .باید به نی نی سایت شکایت کنید

خدایا شکرت