2733
2734
عنوان

وای بچه ها😂😁

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 111 پست
منم نمیدونم مرداعاشق چیه این زنایه هرزه میشن انگاری اوناشیرین ترن

نمیدونم والاه.ما یه مورچه بره زیر دمپاییمون له بشه زود حخدا میزاره کف دستمون ولی اون انگار نه انگار که دلی میشکنه،خودسم میدونه که زنش میدونه

R.        E.         G  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا؟؟؟

آره بخدامن اعتقادی ندارم ولی واس ترسم رفتم پیش یه دعانویس چون باردارم یهوتوخواب بدجورمیپرم تکون میخورم خلاصه رفتم ک واس خودم دعابگیرم یه زن بیوه اومده بوددعامیخواست ک مردرو ک باهاش درارتباط بودبه طرف خودش بکشه اونم مردزن دار بعدش دعانویسم بهش دعاندادگفت پاتواززندگیش بکش بیرون ک خودت بدمیبینی امابعضی دعانویس هاپول میگیذن دعامیدن

نازنین پسرم!همین ک تورادارم,بهترین هدیه دنیارادارم...  

اول ک زن بیوه نمیگفت مرده زن داره فقط میگفت میخوام این یاروبیادعقدم کنه وبیشتربیادطرفم دعانویسم تاسرکتاب بازکردفهمیدمردزن داره وقتیم بهش گفت دختره باپررویی جواب دادآره راستش زن داره

نازنین پسرم!همین ک تورادارم,بهترین هدیه دنیارادارم...  
2731
آره بخدامن اعتقادی ندارم ولی واس ترسم رفتم پیش یه دعانویس چون باردارم یهوتوخواب بدجورمیپرم تکون میخو ...

خدایا ماهم زنیم دیگه،چشممون به شوهرمونه دلمون پاکه چرا با اونا هم اسمیم اخه،من خجالت میکشم وقتی اینجور زنارو میبینم.

R.        E.         G  
اول ک زن بیوه نمیگفت مرده زن داره فقط میگفت میخوام این یاروبیادعقدم کنه وبیشتربیادطرفم دعانویسم تاسر ...

شما بارداری تروخدا موقع نماز دعاش کن به ارامش برسه.شوهرش ادم بشه.

R.        E.         G