2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم معمولا کسی که بچه نداره فریز براش درمان آخره منم تازه ازدواج کرده بودم تجربه نداشتم رفتم دکتر بدون هیچ توضیحی گفت فریز منم فک کردم فریز نکنم دیگه تمومه درجا فریز کردم بعدا فهمیدم چقد ممکنه عوارض داشته باشه حداقل باید چند دوره دارو نیداد بعد میگفت فریز!خلاصه همه استرس داشتم نکنه چسبندگی سرویکس بگیرم و حامله نشم بعدها متوجه شدم هرررر بیماری میره پیشش بهش میگه تو زخم داری فریز کن خلاصه خودشو مامایی که پیشش کار میکنن رو سپردم بخدا چون یبار رفتم یه دکتر دیگه معاینه کرد گفت زخم نداری دوباره چند وقت بعدش پیش این رفتم ماماعه پیشش گفت زخم داری فریز کن دکترو صدا کردم گفتم من تازه معاینه شدم راس میگه زخم دارم گفت نه!خلاصه ماما پیششو شستم ...الانم خدارو شکر حاملم ولی طول سرویکسم کوتاهه که یکی از علتاش ممکنه آسیب دهانه رحم باشه میگم شاید شاید بخاطر اون فریز اینجور شدم دکتری که الان میرم متوجه شدم تا میتونه بیماراشو دارو میده بعد فریز میکنه حتی بیمازیو دیدم خودش تاکید به فریز داشت ولی دکتر قبول نکرد گفت مشکلی نداری که ولی دکتر قبلی اگه بود حتما براش فریر میکرد خلاصه هروقت کسی پیپشنهاد فریز داد حتما حتما چن دکتر دیگم برید بخصوص اگه هنوز بچه ندارین
شش

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
فریزدیگه منسوخ شده معمولاکسی دیگه انجام نمیده بامصرف چنددوره دارونهایت برطرف میشه مثل خودمن که بادا ...

ندارم جون سلام من لیلیام همونی که درباره مشکل ادرار با هم حرف زدیم.گلم حالا درباره زخم رحمت سوال دارم چه دارویی مصرف کردی که خوب شدی و اسم دکترت رو بهم میگی گلم؟

مامان رادین و آبتین؛پسرای گلم عاشقتونم‌.
2731
ندارم جون سلام من لیلیام همونی که درباره مشکل ادرار با هم حرف زدیم.گلم حالا درباره زخم رحمت سوال دار ...

سلام عزیزم خوبی؟

من پیش دکترفرح فرزانه میرم 

مطبش توجردن هست

داروهم یه پمادکلوتریمازول وبه قرص واژینلل اسمش یادم نیس چیبودولی ارهمیناکه همیشه میدن بودبعد7روزپمادروو7ردزبعدقرص رواستفاده کردم ولی یادمه دکتدای قبلی میگفتن دوتاشویجامصرف کن بعدمیومدبیرون ولی اینجودی تو14روزخیلی بهتربودوخوب شدم

وخدایی که بشدت کافیست