2733
2734
عنوان

کمک //آبروم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1434 بازدید | 74 پست
عزیزم اگر چیزی قانون سایت بشه باید رعایت کرد/شوشو چه عیبی داره

نه هیچ عیبی نداره شما بگو. من فقط یه سوال پرسیدم 

به خاطر گناهی که باهاش امتحان نشدی کسی رو سرزنش نکن... شاید اگر تو جای اون بودی گناهکار بزرگی میشدی 
بدبخت چرا حالا غذا چی هست آخه بعضی غذاها سوخته اشون خوشمزه تره 😁

نهههه دیگه سیاه شد ....

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نهههه دیگه سیاه شد ....

بی خیال فدا سرت. پاشو یه املتی نیمرویی سالادی چیزی ردیف کن. شام هرچی سبک تر بهتر

به خاطر گناهی که باهاش امتحان نشدی کسی رو سرزنش نکن... شاید اگر تو جای اون بودی گناهکار بزرگی میشدی 
2731
اگه برنجه یه پیاز رو برش بزن بذار وسطش بوی سوختگی رو میگیره

نه خورشتع😭😭😭😭

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
بی خیال فدا سرت. پاشو یه املتی نیمرویی سالادی چیزی ردیف کن. شام هرچی سبک تر بهتر

آخرشم باید املت درست کنم 😥😥😥 

آخرشم باید املت درست کنم 😥😥😥 

آثار جرمو پاک کن بگو عجیجم شام بلیم بیلووون 😂😂 یکم از پونه یاد بگیر 😀😀 پونه و پلویز منظورمه 😁😁

حاضرم به خاطر رویایم به فضا بروم،حتی اگر بلیط آن یکطرفه باشد ❤
آثار جرمو پاک کن بگو عجیجم شام بلیم بیلووون 😂😂 یکم از پونه یاد بگیر 😀😀 پونه و پلویز منظورمه 😁😁

دیشب بیرون بودیم ....اگه دیشب نرفته بودیم امشب حتما میرفتم

2706