2733
2734
عنوان

متنفرم از خواهرشوهر ...شما چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6674 بازدید | 73 پست
واقعا خواهرشوهر هیچ وقت راضی نیس زندگی دادادشش خراب شه

بستگي داره.همه خواهر شوهرها اينطوري نيستن.

من خواهرشوهرهاي بد هم زياد تو دوست هام و دوروبري هام سراغ دارم كه همش چوب لا چرخ زندگي داداششون ميكنن و ميخوان زن داداش رو از چشم داداشش بندازن.

خدايا شكرت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واییی خدا من واسه داداشم زن نگرفتیم ولی با این حرفااا خ میترسم زن بگیریم چرا اینجوریه یکی ناراحته زی ...

اگر ادم خوبی باشه و خرده شیشه نداشته باشه فرقی نمیذاره.اینکه حالش رو بپرسن با دخالت خیلی فرق داره.من مادر شوهر و خواهرشوهری رو میشناسم که عروسشون طلاق گرفت ولی بعد از طلاقش نرفت خونه مامانش با اونا زندگی کرد و همیشه هم میگه از مادر و خواهرای خوردم بهتر بودن.

آدم باید تعادل رو حفظ کنه.حد وسط نه دخالت کنه و آتیش بیار معرکه باشه نه بی محلی کنه که این حس بهت دست بده که اصلا تو رو نمیبینه.

تك بودن مگه حسادت داره؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من خواهرام با دنيا عوض نميكنم.چون تو همه ي مشكلا ...

تو نی نی سایت دیدم که میگم دیگه

یعنی شما نمیبینی..طرف میگه تک دختره.....داداشاش توجه دادن بهش

بعدش هم شما با زن داداشت عین خواهرتی مگه؟؟؟

من باهاشون مبخوام دوست شم ولی اونها سیاست دادن و زیاد صمیمی نمیشن..میتونی تاپیکهای منو بخونی چه از خودگذستی هایی براشون کردن که حتی خواهر خودشون هم براشون نکرد

2731
تو نی نی سایت دیدم که میگم دیگه یعنی شما نمیبینی..طرف میگه تک دختره.....داداشاش توجه دادن بهش بعدش ...

کرشمهههه خیلی مظلومی الان تایپکاتو خوندم  شماهم کم محلی کن یکم ادم بشن انقدر بی ادب و بی شخصیتی رو یجا ندیدم واقعا 

امضا من از این دیدالیاس اینجا جاش نمیشه    
کرشمهههه خیلی مظلومی الان تایپکاتو خوندم  شماهم کم محلی کن یکم ادم بشن انقدر بی ادب و بی شخصیتی ...

چی بگم عزیزم

دیدی که با این وجود بازم کابرها میگن تو خوب باش.تا باات خوب باشن

شانس که نباشه همین میشه

تو نی نی سایت دیدم که میگم دیگه یعنی شما نمیبینی..طرف میگه تک دختره.....داداشاش توجه دادن بهش بعدش ...

باشه عزیزم.اینقدر پست قبلت خشن بود که فکر کردم،آدم مغروری هستی که هی حرف از حسادت میزنی.

خدايا شكرت.

بچه ها خواهرشوهر هرچی باشه باز خواهر شوهره. و باید هیچوقت باهاش صمیمی نشین و باهاش حرفای خودمونی و رازی رو نگین. خانواده همسر خانواده درجه دوم هستن و هیچکس پدر و مادر خود آدم نمیشه. به نظر منم دوری و دوستی بهترین‌گزینه برای ارامش هست. سعی کنین بیشتر با شوهرتون رابطه صمیمی داشته باشین و خودتونو تو اولویت اول بزارین

آخه اسم خواهرم ارزو هست بعد بچش همش میگه مامان آرسو . کوچیکه نمیتونه بگه ارسو😂 واسه اون پرسیدم گلم ...

اخی چ بازمه😄

نه این یه  اسم مستعاره

گیلکیه ب معنیه اشک

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐