2733
2734
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 23 پست

الهی امین

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه منم پریود نشم فک کنم دوسه هفتمه😢

وای کاش دوتامون بیایم خبربدیم ک توراهیه عزیزی داریم

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن
2731
علائم خاصی ندارم یکم سردرد دارم چن روزه اما ماه پیش یه سقط داشتم تو هفته پنجم اما بعد ازدوازده روز ا ...

سلام خانومی خوبی تاپیک رو خواندم خداکند پستم رو ببینی منم ماه قبل سقط داشتم الان از موعدم میگزرد هنوز پریود نشدم خیلی ترس دارم میشه ازتون سوال داشته باشم لطفا 

خدایا شکرت   
سلام خانومی خوبی تاپیک رو خواندم خداکند پستم رو ببینی منم ماه قبل سقط داشتم الان از موعدم میگزرد هنو ...

سلام عزیزم من دیر پستو خوندم بی بی چکم بخاطربقایای سقطم بود متاسفانه شما چی شد باردارید?

سلام عزیزم من دیر پستو خوندم بی بی چکم بخاطربقایای سقطم بود متاسفانه شما چی شد باردارید?

سلام عزیزم خوبی شما پریود شدی؟؟من که تا الان نشدم دکتر رفتم بی بی چک زد گفت مثبت هست خدارو شکر تا الان مشکل ندارم تاریخ 20 وقت دارم با دکتر برم ببینم چی میگه تو خارج خدارو شکر دکتر ایرانی پیدا کردم 

خدایا شکرت   
2738

انشالله که صحیح وسلامت بارداریتو بگذرونی مبارک باشه