2737
2734
از بعد از ظهر بی حاله شام هم هیچی نخورد فقط شیر میخوره

پس احتمالا دندونش باشه ببین لثه ش ورم نداره سفید نشده

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ولی همیشه سعی کن شیاف تو خونه داشته باشی برای اینطور مواقع

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
الان خوابیده نمیتونم دهنشو نگاه کنم

آخخی عزیزم ان شاء الله چیزی نیست😙

2740
خیلی بوسش کردن آخه بردمش عروسی

عزیزم دقت کن اگه جز بی اشتهایی و تب علامت دیگه ای نداره تب رزولا گرفته.. این تب سه روز همراه بچه هست و بعد از سه روز قطع میشه و بدنش بخثوص بالاتنه پر از دونه های قرمز میشه خودش هم خوب میشه نیاز به درمان هم نداره فقط باید مواظب تبش باشی.. ویروسی هست که از بوسیدن افراد غیر نزدیک به بچه سرایت میکنه

💟همسرم همیشه دوستت خواهم داشت❤
یه ماه پیش این تب و گرفت بدنش پر از دکمه های خیلی ریز و قرمز شد

ممکنه دوباره گرفته باشه.. بچه های زیر سه سال چند بار میگیرن.. برای اطمینان فردا ببرش پیش متخصص.. پیش هر کسی نبر.. من بچم اینطوری شد دکتر گفت ویروسه الکی به بچم انتی بیوتیک قوی دادیم بعد فهمیدیم رزولا بوده..

💟همسرم همیشه دوستت خواهم داشت❤
با سرکه پاشویه بدم خوبه؟

بله سرکه خیلی خوبه منکه پست اول پرسیدم سرکه داری یا نه

2706