2737
2734
چقدر خوب واقعا. 

مامان من برام‌معجون درست میکنه میده

از همون ۱۰سالگی

حالا نمیدونم پسر شما میتونه یانه ...

پسته گردو فندق بادوم کشمش آسیاب میکنه میریزه تو شیر با یه قاشق عسل

همه میگن من با این قد کشیدم

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
موقع تولد ۴۸ بود. خاله هاش از خودم بلندترن عمو و عمش قد بلندن

وزن الانش چقدر؟؟چون قدو وزن باهم سنجیده میشه.اگه میگم قدش ۸۲ باشه وزن ۱۱ هم میخواد.

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان من برام‌معجون درست میکنه میده از همون ۱۰سالگی حالا نمیدونم پسر شما میتونه یانه ... پسته گرد ...

منم توخانوادم بلندم،البته ميگن به مادره مادربزرگام رفتم،اما مرتب شيروخرما خوردم تونوجووني و جووني

2742
ويتامين دي ٣رو صرفا براي قد نميگم،خيلييي عوارض داره كمبودش بعدها خوبه چك كني

اره من ک همچنان اد میدم روزی بیست دقیقم افتاب دکتر گفته

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
اره من ک همچنان اد میدم روزی بیست دقیقم افتاب دکتر گفته

كارعالييي ميكنيد

البته چك كنيد يهو بيشترازحد نشه ويتامينش ك مسموم كننده ست

من دخترمو دكترش تا سه سالگي راضي نشد چكاپ بنويسه،گفت همه چيش خوبه

يه دورهم چون ميدونست ما همه مشكل ويتامين دي داريم قطره كيد ٣داد،

الان سه سالش تموم شد ازمايش دادم همه جيش شكرخدا خوب بود جز همين ويتامين دي٣!!!يه ذره كمبود داشت

منم توخانوادم بلندم،البته ميگن به مادره مادربزرگام رفتم،اما مرتب شيروخرما خوردم تونوجووني و جووني

من بع هیشکی نرفتم😁😁😁😁

البته خوب شاید ارث پنهان هست تو گذشته

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
كارعالييي ميكنيد البته چك كنيد يهو بيشترازحد نشه ويتامينش ك مسموم كننده ست من دخترمو دكترش تا سه س ...

والا دکترش ی سالش بود ازمایش داد گفت لبه مرز د.ک از همون موقع ی روز اد گفت ی روز مولتی .الان ۱.۵ سالس گفت ادامه بده همین روشو فعلا اپارتمانام ک افتاب گیر نیست سعی میکنم بیرونش ببرم تو روز افتاب بخوره

2740
من بع هیشکی نرفتم😁😁😁😁 البته خوب شاید ارث پنهان هست تو گذشته

قد قطعا از ارث مياد مگرررريه كارخارق العاده اي چيزي انجام بدي،مثلا داروهاي هورموني(دخترعمه م زد)يا ورزشكارحرفه اي بودن

وقطعا ك تغذيه ي عالي هم تاثيرايي داره