2737
2739
عنوان

نظرسنجي اسم دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 1104 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه دختر عموم ميخوام اخه چن روز ديگه ني ني بدنيا مياد چون اسم خودش آيدا هست ميخواد به اسمش بياد&nbs ...

یه چیز کلی بگم اسم بچه رو به هیچ عنوان نباید با اسم خواهر و برادر و یا اسم پدر و مادر ست کرد.اسم فقط باید با فامیل ست بشه چون بچه از هفت سالگی شخصیتی کاملا مستقل داره و باید اسمش خوش معنا خوش اهنگ متناسب با فامیلش باشه. ست کردن اسم ظلم پدر و مادر به فرزنده چون اگر فردا وکیل شد یا دکتر خواست تابلو بزنه یا کارت چاپ کنه کسی ازش نمیپرسه اسم جد و ابائت چی بود....فقط اسمش و فامیل خودش هست که باهاش قضاوت میشه

کلا از مد هم افتاده ست کردن اسم مال قدیما بود که میزاشتن زری و پری و فری و ماری و قری

یا مثلا شهین مهین پروین نسرین...

مسعود محمود منصور 

ملیحه منیژه منیره 

الان پدر مادرای بافرهنگ  بیشتر به معنای اسم دقت میکنن و هماهنگیش با فامیلی و ضمنا چون تعداد بچه ها کم شده سعی میکنن اسمای خاص انتخاب کنن که مثلا هیچ کس نداشته باشه البته کاملا غلطه چون امسال نداشته باشه دو سال بعد صد نفر یاد میگیرن میزارن نمیتونی بگی مال منه به کسی نمیدم که...یا لباس نیست دمده بشه بری عوضش کنی...

خلاصه جدول ضرب رفتن اسم پدر مادر با بچه یا بچه با خواهر برادراش در حق بچه ظلمه

رامین شاهین رامتین متین شهین 😁😁😁😁😘

2731
آيلا يعني هاله دور ماه ، نور ماه و مهتاب .آوا يعني صدايي كه به اواز خوانده ميشود ، اهنگ ، عقيده و را ...

میشه دعا کنی خدا به ما و بقیه منتظرا هم نی نی بده

ان مع العسر یسرا..........من بزودی و به لطف خدای مهربونم مادر میشم.خدایا شکرت میدونم که ناامیدم نمیکنی میشه صلوات بفرستین ..‌‌‌‌‌
میشه دعا کنی خدا به ما و بقیه منتظرا هم نی نی بده

انشاالا حتما، بأور كن هميشه ميگم خدايا به همه منتظرا بچه بده هيچ زني رو با اين كار امتحان نكن 

تيكرواسه تولد دخترمه ،من به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد   
یه چیز کلی بگم اسم بچه رو به هیچ عنوان نباید با اسم خواهر و برادر و یا اسم پدر و مادر ست کرد.اسم فقط ...

اره واقعا اسم خواهرشوهرای عمه من مهین شهین پروین ونسرین هستش

خدایا شکرتتتتت بعد از ۱۷ماه تلاش وانتظار دل من وهمسرمو شاد کردی خدایا خودت بهمون دادی خودت حافظش باش همش نگرانشم....
2740