2752
2734
عنوان

ماشین عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 1682 بازدید | 44 پست
عزیزم میگن برای روستا😀😀این که خیلی باحاله توشهرم گرون درمیادبرای هرکسی قابل اجرانیست😍😍

بله راست میگی‌شما هم...ببخشید

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ی چیزی پیدا کردم.خودم چن سال پیش دیدم ماشینی ک با پر تزئین شده بود چندین مورد هم بود

زشته منکه نمیپسندم از نزدیکم دیدم

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
عزیزم میگن برای روستا😀😀این که خیلی باحاله توشهرم گرون درمیادبرای هرکسی قابل اجرانیست😍😍

میدونم عزیزم

پارچه این مدلی برا اشپزخونه کاربرد داره و خیلی ارزونه

بقیه اش هم که یه مقدار گله

«یا حیُ یا قیوم»

عزیزم داخل شوکلا بادکنک کن که کسی ام نره بشینه...بیرونشم ازاین قلبای بزرگ هست که روش پرزداره ونوشته ای لاویوجنس پنبه ایه قرمزشوبگیربزارروی کاپوت جلویکی کوچیک یکی بزرگ بازاویه بزن بعدعروسی ام میتونن بردارن بزارن تواتاقشون یاروی دویواربزنن...کاپوت پشتم یک پاپیون بزرگ بزن که بندای دوطرفش یکم ادامه داشته باشه....گل همه جورش گرون میشه .بعدم توهوای گرم خراب میشه ودرنهایتم برسه روستابچه هامیکنن...به دستگیره های درم یک بادکنک سفیدیک بادکنک قرمزاویزون کن...

به نام خدایی که دغدغه ازدست دادنش راهرگزندارم..  
میدونم عزیزم پارچه این مدلی برا اشپزخونه کاربرد داره و خیلی ارزونه بقیه اش هم که یه مقدار گله

همون گله اش فقط گرونه وگرنه پاپیونش عالیه😍😍

به نام خدایی که دغدغه ازدست دادنش راهرگزندارم..  

اینی که عکسشو فرستادم ارزون در میاد گل رو از گل فروشی نخر از بازار گل و گیاه بخر گل های ریز انتخاب نکن گل بزرگ انتخاب کن حتما چون گل ریز اصلا به چشم نمیاد 

ماشین مشکیه یا گل زرد بزن یا قرمز ترجیحا یک دست باشه بهتره

به نظر من از فکر بادکنک زدن به در و پیکر ماشین یا برچسب و love و اینا بیا بیرون درسته میخوای کم هزینه بشه ولی ماشین عروس بدون گل زیبایی نداره و ممکنه بخوره توی ذوق عروس

من زن داییم ده سال پیش موقعی که ماشین عروسو گل زده اوردیم خونه سر خود دو تا بادکنک که توی خونه بود چسبوند به در ماشین داداشم اینا

بعد داداشم با همون بادکنا رفت دنبال عروس

هنوزم عروسمون میگه چرا گند زد به ماشین آخه 

گل بگیر کم هم باشه اشکال نداره ولی گل باشه حتما

از این حلقه ها هم لوازم تزیینی ها و اون جاهایی که وسایل ساخت گل مصنوعی میفروشن دارن

اصلا اگر دیدی بودجه گل طبیعی رو ندارن گل مصنوعی بزن ولی گل حتما باشه

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

خالم یبار عروسی برادرشوهرش بود همه چی به عهده خالم بود......خالمم ماشین عروسو با گلای تو خونش تزیین کرد و خیلی ام خوشگل شد...یه سبد گل عقب گذاشته بود یه سبدگلم جلو....دستگیره هاروهم ربان زده بود 

دخترم گنج منه حاصل رنج منه
2706