2733
2734
قیمت وان جکوزی چند؟؟ 

سلام قیمت های وان جکوزی ها بسته به برند و آپشن و تیپ بندی محاسبه میشه ولی در حال حاضر وان ساده از 3.200.000 ت شروع میشه تا 9م  و جکوزی دار ها از 12م شروع میشه تا 30م البته میتونید تو سایت اینترنتی کالا118 همه مدل ها رو با عکس و قیمت مشاهده کنید 

kala118.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وان جکوزی دارم.ازش راضیم فقط یه مدته دکمه جکوزیش خراب شده ولی باید جنس خوب بگیری کف وان خراب نش ...

خوب همه جکوزی های برند خوب اکثرا 15 سال خدمات پس از فروش دارند فقط کافی هست تماس بگیرید بیان براتون تعویض کنند.

موقع خرید جکوزی سعی کنید ورق بدنه از جنس اکرلیک باشه که زرد نمیشه و آنتی باکتریال هست و 5 سال هم گارانتی دارند 

اگر دوس داشتید تو سایت کالا118 ما قیمت و مشخصات و عکس و ... را قرار دادیم چک کنید 

https://www.kala118.com/jacuzzi

2731
خوب همه جکوزی های برند خوب اکثرا 15 سال خدمات پس از فروش دارند فقط کافی هست تماس بگیرید بیان براتون ...

قیمت این سایت خیلی بالاست. وان ساده بدون شیرالات و زده 10تومن.من این مدل کار و هرجا دیدم حدود 8 بوده

نگران اندازه وان و جکوزی نباشید، جکوزی با ابعاد کوچک انتخاب کنید. جای زیادی نمیگیره و خیلی کاربردی و اینکه جکوزی قیمت مناسب هم الان زیاده. یه سایتی هست تنوع خوبی داره به اسم عمران مدرن میتونید برید اونجا مدلارو ببینید.

2738