2752
2734

نميدونم چرا بعضي از دوستان اينقدر اصرار و پافشاري به اشتباه دارن، ديگه شرعاً هم كه حساب كنيم دختر از ٩ سالگي مكلف ميشه، كاتوليك تر از پاپ شديد؟!؟!

ای کاش تا زمانی که من زنده ام ماشین زمان اختراع بشه و منم بتونم از استفاده کنم، باید برگردم به سالها قبل و از یه نَفَر خداحافظی کنم، چون اطمینان دارم جلوی رفتنش رو نمیتونم بگیرم.

حکایت ملانصرالدین شده .دزد زده بود خونش .هر کس چیزی میگفت یکی میگفت چرا در باز بوده .یکی دیگه میگفت چرا دیوار کوتاه ساختی .......آخرش ملا گفته فک کنم من مقصرم منو ببرید زندان. در ضمن دوستی که گفتن من وشوهرم خیلی رو پسرم حساسیم خیلی بی انصافی .حالا باید همین جا از خودت تعریف کنی .آخه اینجا جاشه .یعنی دسشویی هم میرید چشمت به پسرته .اون بعدا چی میشه

ما در استفاده از  کره زمین و آب  با حیوانات شریکیم .به حق  خودمون راضی باشیم و سهم اونها رو هم در نظر بگیریم .  ممکنه ما حق موجودات دیگه رو پایمال کنیم  ونسبت بهش بی تفاوت باشیم  به این  رفتار میگن خودخواهی و تکبر و این گناهه . یادمون باشه  خدای ما و حیوانات  یکیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از نظر من تتلو حرفش حرف حسابه ولی مخالفا متاسفانه حرف حق تو گوششون نمیره و بیچاره رو سرکوب میکنن،،،د ...

من  نميدونم   شما لباس  بدن نماي  اتنا  را كجا ديديد  يا  طلا و جواهراتش را !!!!!!  فقط يك  ايه قران براتون مي نويسم    ويل  المزه   همزه    واي بر عيب جويان طعنه زننده    

من  نميدونم    شما لباس  بدن نماي  اتنا  را كجا ديديد  يا  ط ...

من اگه گفتم لباس بدن نما ب جان بچم منظورم ب اتنا نبود،،،من گفتم ک ی تلنگری بشه واس همه دختر دارا مخصوصا اونایی ک فرشته هاشون خوشگل و ی کم تپلی ان خواهشا لباس نامناسب تنشون نکنن،،من خودم ب چشم خودم تو مکانهای عمومی دیدم چقدر دختر کوچولوهای هشت نه سالشونو با شلوارک و رکابی میارن بیرون بخدا چشم کثیف و نیتهای هرزه زیاده،،همسایه ای عابری کسی اگه پست باشه ممکنه اتفاق بدی بیفته،،،ضمنا اتنا کوچلو طلاهای زیادی تنش بود و چن جا گفته بودن ک چقدر دختر بچه های کوچولو رو ب خاطر طلا دزدیدنو حتی کشتن و تجاوزم کردن..

من  نميدونم    شما لباس  بدن نماي  اتنا  را كجا ديديد  يا  ط ...

من حتی ی تجربهی نزدیک ب خودم تو دوران بچگی شاهد بودم ی دوستی داشتم خیلی سفید وناز تپلی بود مامانش همش بهش میرسید و لباسای باز تنش میکرد و میذاشت بیاد تو کوچه باز کنیم چند باری پسرای همسایمون تو کوچه اذیتش میکردن ،،،اون هیچ وقت ن ب مادرش و ن ب هیچکسی چیزی نمیگفت،،،اون اشغالا ب اندازه ی این قاتل روانی پست نبودن ولی دستمالی کردن و  دست زدن ب جاهای حساس بدنش براش عذاب اور بود.  ..این چیزا ممکنه اتفاق بیفته اگه بیشتر مراقب دخترامون نباشیم

اون انسان‌ نامتعادل گفته بوده که دختر بچه رو باید میپوشوندن تا بهش تجاوز نشه مقصر پدر و مادرشن

دروغ نگفته از نظر روانشناسی بچه های نمیه عریان چه پسر چه دختر نسبت به بچه های پوشیده ، بیشتر وسوسه تعرض میندازن تو کله ی این بیماران جنسی گور به گور شده

دروغ نگفته از نظر روانشناسی بچه های نمیه عریان چه پسر چه دختر نسبت به بچه های پوشیده ، بیشتر وسوسه ت ...

ببخشید اون وقت اون بچه مدرسه ای که مورد تجاوز قرار گرفت با لباس و مقعنه مدرسه چی؟

اشتباهات تو گفته دیگرانو الکی تایید نکنیم

کسی که مریضه براش هیچ فرقی نمیکنه

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
ببخشید اون وقت اون بچه مدرسه ای که مورد تجاوز قرار گرفت با لباس و مقعنه مدرسه چی؟ اشتباهات تو گفته ...

والا من از خودم نگفتم و تایید نکردم روانشناسا گفتن و تایید شده رفته ، من هیچ کارم این وسط