2733
2734
عنوان

به شوهرم گفتم راحت میتونم بهت خیانت کنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 4642 بازدید | 129 پست
عزیز دلم غصه نخور باهاش حرف زدی

خیلی حرف زدم البته الان نه قبلا

ولی دیدم فایده نداره بعضی از مردا واقعا بدقلقن یعنی هیچ راهی روشون تاثیر نداره اینو نزدیک چهار ساله تجربه کردم

به خاطر بسپار! همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است. آرام...بی صدا...همیشگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشالا قلقشو پیدا کنی عزیزم زندگی ایجوری خیلی سخته

خیلی سخته ولی چاره چیه محکومم به این زندگی

التماس دعا

2731

قبلنا که به شوهرم میگفتم به این رابطه نیاز دارم میگفت پس اینایی که تو جوونی شوهراشون شهید شدن چکار میکنن؟ حرف چرتی میزد چون کسی که شوهر نداره با کسی که داره ولی توجه نمیکنه خیلی فرق داره

چند تا پیج تو اینستا دیدم خیلی جوون بودن بچه کوچک شوهرشون فوت کرده . وقتی خیلی به دلم فشار میاد اونارو به خاطرم میارم یکم آروم میشم میگم از من بدترم هست حداقل بچه من بابا داره تنها نیستم

آره عزیزم واقعا کسی تا خودش توی این شرایط قرار نگیره درک نمیکنه

توی دنیای مجازی هستیم ولی دلمون که مجازی نیست,راحت میشکنه...پس حواست به تایپ کردنت باشه!!!

البته یه نکته مثبت بگم دیروز دو سخ ساعت بعد بحثمون شوهرم اومد بغلم کرد و چن دیقه ای پیشم بود ولی حرفی نزد.همینم برای اولش خوبه.خدا کنه ادامه پیدا کنه

توی دنیای مجازی هستیم ولی دلمون که مجازی نیست,راحت میشکنه...پس حواست به تایپ کردنت باشه!!!

آویسای عزیز صبوری کن.

البته حرفی ک بهش زدی درست نبود اما دیگه زده شده

همسرت میدونه تو در هرصورتی هستی و خیالش راحته

زندگیتون با وجود ورود بچه تغییر کرده

من احساس میکنم نگران آینده بچتونه

واسه همین با خودش درگیره

بی توجهی نکن

زیادی ام محبت نکن

عادی مثل قبل از اینکه ارتباطتون ب این حالت در بیاد

مطمئن باش خودش همه چیو بهت میگه

فقط صبر صبر صبر

با تو تمام جزئیات مهم اند،حتی خودم