2737
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673228 بازدید | 89592 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام رستاجون،ممنون شما خوبی عزیز؟؟؟؟😍 من بارداری قبلی مو گفتم که با دکتر غروی بودم و منجر شد باز ب ...

سلام عزیزم... ان شاءالله🥰

ولی ان شاءالله باردار شدی و همچین تصمیمی گرفتی، باید همه بررسی ها رو دقیق انجام بدی و مراقبت سخت داشته باشی

[QUOTE=336327606] میخاستم‌ببینم جز دکتر آیتی دکتر دیگه ای نیست یعنی؟

#مشهد 

🔹دکتر تارا

🔹دکتر اکرم جنابی

🔹دکتر انبیایی

🔹دکتر آیتی

🔹دکتر سیده قدسیه علوی

🔹دکتر صالحی

🔹دکتر علوی

🔹دکتر کبریایی

🔹دکتر اعلمی

🔹دکتر موقر مقدم

🔹دکتر بیجاری

🔹دکتر فریده انصاری

2728
ممنون از جواب دهیت عزیزم کاش اصفهانیا میومدن دکترای بیشتری میگفتن 

#اصفهان 

🔹خانم دکتر علی تبار

🔹خانم دکتر حسنی غروی

🔹خانم دکتر عالیدوست

🔹 خانم دکتر فرشته کاظمینی

🔹خانم دکتر نصر اصفهانی

🔹دکتر طباخ خوشه مهر

🔹دکتر ماه منیر جعفری

🔹خانم دکتر اخوان

🔹خانم دکتر علامه

🔹دکتر جهرمی زاده

🔹 دکتر صدیقه نجفی

🔹دکتر منصوری

🔹مرکز مامایی آرامش در خیابان توحید

سلام رستا جان خوبین؟ من هفته ۱۷ هستم و مشهد دکترمم دکتر آیتی هستن. تا زمان زایمان دومم میشه ۱۷ ماه فاصله بین دو زایمان و دکتر آیتی گفتن میشه ویبک کرد.گاهی بهش فکر میکنم به خاطر فاصله کم زایمان ها خیلی میترسم ازینکه مثلا رحم پاره بشه و بچه اتفاقی براش بیفته یا خودم چیزیم بشه بچه یک سال ونیمم رو کی بزرگ کنه🥺

یه کمی برام توضیح میدین روند چجوری هست.دکتر کی میاد بالاسرم.از کجا میفهمن که رحم تحمل داره یا نه.و اینکه توی تاپیک ها میبینم گفتین تدابیر زایمان ولی خیلی پراکنده است و هرجا یک توصیه خاص.تاپیکی نیست بشه همه رو یکجا بخونم

2738
سلام عزیزم. خوبی؟  ببخشید... یه ماهه ضعف خیلی شدید و کسالت دارم نتونستم اینجا رو چک کنم چه خب ...

سلام رستای عزیز شما خوبین؟ بله زایمان کردم دکترم بهم گفته بود حس کردی حرکات بچه کمه برو ان اس تی بده منم دقیقا روزی که چهل هفتم کامل شده بود رفتم بیمارستان نوار قلب خوب بود ولی همه شروع کردن به دعوا و ملامت کردن که چرا تا الان سز نشدی برات خیلی خطرناکه گفتن اگه میخوای بری باید بنویسی امضا بزنی که با مسئولیت خودت میری منم نوشتم و امضا و اثرانگشت زدم بعد گفتن بگو شوهرت بیاد اونم باید رضایت بده بعدش که همسرم اومد کلی ترسوندنش که خانمت دیوونه ست همه میان التماس میکنن سز بشن خانم شما تا الان دردش شروع نشده دیگه هم نمیشه داره با جون خودش و بچه بازی میکنه. همشون میگفتن مگه عقلت کمه میخوای طبیعی بیاری برو بخواب یه ساعت دیگه بچت بغلته. خلاصه سرتونو درد نیارم که شوهرمم گفت دیگه خواست خدا این بوده جون خودتو به خطر ننداز حتما صلاح بوده. منم راستش ترسیدم و بالاخره دوباره تن به سزارین دادم. بماند که دکتر شیفت باهام لج کرده بود و ۳ساعت بعد منو برد اتاق عمل میگفت اصلا من تورو عمل نمیکنم. چی بگم خلاصه خدا نخواست به آرزوم برسم دوست داشتم بچه زیاد داشته باشم. دوستان ببخشید زیاد حرف زدم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40