2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1680815 بازدید | 89745 پست

سلام

یادمه زایمان قبلی خیلی بحث در مورد واکسن نزدن بچه ها بود و من توجه ای نمیکردم چون علمی نداشتم

الان با زنداداشم تصمیم گرفتیم واکسن نزنیم اما باز هم علمی نداریم پر از ابهام و ترسیم

نظرتون چیه؟از فواید و عواارضش بگید

با بیماری‌های چطور مقابله کنیم؟میشه بعضی ها رو زد بعضی ها رو نزنیم؟اصلا چرا بعد این همه سال میگید نزنیم مگه ماها نزدیم هیچ مشکلی برامون پیش نیومد؟

خیلی مفصل توضیح میخوام لطفا

هیچ فرد متخصصی هم تا حالا گفته نزنید؟

سلام بچه ها

رستا جون یه سوال داشتم

من بعد زایمانم(که یک سال و نیم پیش بود) چندین بار درگیر عفونت و خارش میشدم، دکتر پماد کلیترومازول می‌نوشت مصرف میکردم یه مدت خوب بودم دوباره شروع می‌شد، اینم بگم که بهداشت رو کامل رعایت میکردم

تا چند روز پیش دوباره رفتم دکتر این بار بهم قرص سفکسیم 400 نوشته روز یکی، فلوکونازول100 روز یکی،بایوفیم 12 ساعته و لاکتوواژ شبی یکی

حالا میخواستم ببینم تو شیردهی مشکلی نداره؟

از دکتره پرسیدم گفت نه مشکلی نداره ولی بازم میترسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزان

ممنون میشم به من کمک کنید ،من حدود یکسالو نیم پیش سزارین شدم و میخوام بدونم با این شرایطم میتونم ویبک کنم و اگر میتونم و کاری لازمه قبلش انجام بدم انجام بدم

ا زایمان قبلی با وجود اینکه فول شدم و روی تخت زایمان رفتم بچه پایین نیومد ،پزشک گفت تنگی لگن ظاهرا..نمیدونم واقعا دلیلش همینه یا ن

اینجا کسی بوده که زایمان قبل این مشکلو داشته باشه و تونسته باشه ویبک کنه؟؟؟

و دوم اینکه من توی زخم سزارینم ی نیچ اینجاد شده البته دکتر میگفت عمقش خیلی کمه ،میخوام بدونم میشه با وجود نیچ بازم ویبک انجام داد؟؟؟

سلام عزیزم اینکه دکتر شریفی برای ویبک چه میزان حامی و همراه شما باشن، رابطه ی مستقیمی با میزان آگاه ...

سلام رستا جون من پسرم ٨خرداد ٥ماهش تمام ميشه دو سه هفته اي هست شروع به حريره بادام و پوره سبزيجات كردم روزي هم دو تا ٦٠ سي سي شير خشك ميخوره بعدش با شير خودم بهداشت ميگه وزن خوبه ولي قدش عاليه اما طبق نمودار بر اساس قد نگاه ميكنم وزنش يك كيلو كمه قدش ٦٨ هست وزنش ٧ يادمه ميگفتين سكنو خوبه؟ مامانم دست ساز و مطمئن درست كردن از كي و چجوري بدم توصيه اي برايافزايش وزنش داري؟

2731

سلام دوستان

من دو بار سزارین شدم ۴ سال پیش و یک سال و نیم پیش

الان باردارم ۳۵ هفته ام کسی تو همدان دکتری میشناسه که با این شرایط ویبک انجام بده؟

دکتر خودم گفت من نهایت تا ۳۹ هفته صبر میکنم دردت شروع نشه باید سزارین بشی ولی مطمئنم ۳۹ هفته شروع نمیشه سر اولی تا ۴۱ هفته دردی نداشتم که کیسه آبم پاره شد آخرشم بعد از ۲۴ ساعت با آمپول فشار هم هیچی دهانه رحمم باز نشد و سزارین شدم ولی اصلا دلم نمیخاد برای بار سوم سزارین بشم از طرفی هم بچه زیاد میخام😜

کسی میتونه کمکم کنه؟

سلام دوستان من دو بار سزارین شدم ۴ سال پیش و یک سال و نیم پیش الان باردارم ۳۵ هفته ام کسی تو همدان ...

سلام عزیز خوب هستین خوشحالم یه همشهری تو این تاپیک پیدا کردم. پیش کدوم دکتر میرین؟ من خودم پیش رضوان بیات میرفتم قرار بود ویبک بشم متاسفانه نشد. با چندتا دکتر صحبت کردم هیچکس غیر ایشون قبول نکرد ولی نمیدونم ویبک۲ رو قبول کنه یا نه

2738
سلام عزیز خوب هستین خوشحالم یه همشهری تو این تاپیک پیدا کردم. پیش کدوم دکتر میرین؟ من خودم پیش رضوان ...

سلام عزیزم😍

کلا تو همدان کسی ویبک انجام نمیده تهران دکتر امیرآبادی خیلی عالیه ولی من شرایطشو ندارم بخام برم تهران

من پیش دکتر قره خانی میرم بهش گفتم میخام ویبک کنم گفت من نهایت میتونم تا ۳۹ هفته وایسم که دردت شروع بشه احساس کردم یه چیزی گفت که نشه خاست مستقیم نه نگه..

اتفاقا اوایل بارداریم پیش رضوان بیات میرفتم ولی اونجوری که باید وقت نمیذاشت قره خانی خیلی خوب وقت میذاره 

سلام عزیزم😍 کلا تو همدان کسی ویبک انجام نمیده تهران دکتر امیرآبادی خیلی عالیه ولی من شرایطشو ندارم ...

اتفاقا منم وقتی دیدم زیاد پیگیر نیست دودل شدم حس میکردم هم زیاد تجربه ویبک نداره چون هرسری میرفتم باید یادآوری میکردم من میخوام ویبک کنم، هم اینکه ترسیدم تو دردا پشتمو خالی کنه نمیدونم شایدم حسم اشتباه بوده. خیلی احتمالش کمه قبل ۳۹هفته دردت بگیره ایندفعه رفتی صحبت کن حداقل تا آخر۴۰ بهت مهلت بده

اتفاقا منم وقتی دیدم زیاد پیگیر نیست دودل شدم حس میکردم هم زیاد تجربه ویبک نداره چون هرسری میرفتم با ...

آخه من حتی شوهرمم راضی نیست ویبک کنم چون تو زایمان اول دید چه اذیتی شدم و آخرشم نشد میگه چرا باز میخای این همه استرس به خودت بدی ایندفعه که حتی احتمالشم کمتره..

اتفاقا ‌دکتر منم همش میگه بهم یادآوری کن که ویبک میخای..

حالا اگه ۳۹ هفته تموم شد و دردم نگرفت بهش میگم ببینم تا ۴۰ وایمیسه

دختر منم سرش شوره داشت، تو حمام آروم با شونه مخصوص نوزاد بعد از شامپو زدن ، چندبار شونه میزدم، الحمد ...

ی بار کامل بعد حموم و روغن زدن شونه شون کردم ولی باز اومدن حالا ی بار دیگه امتحان میکنم ببینم این دفعه کامل میره یا نه

سلام‌دوستان کسی میدونه بعد از سزارین چند وقت بعدش‌ میشه دوباره باردار شد؟

سلام 

بودن کسانی که ۱۵ماه بعد سزارین طبیعی زایمان کردند.ولی حداقل باید بین دو زایمان ۱۸ ماه فاصله باشه و هر چی فاصله بیشتر باشه قطعا زایمان ویبک راحت‌تری خواهید داشت

2706