2737
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1677911 بازدید | 89713 پست
خواهش میکنم عزیز من خودم این مشکلو داشتم. و سر بارداری دوم و سوم دکترم هم انوکسا ۴٠٠٠ تجویز کرد و ه ...

متوجه شدم. خیلی ممنونم از توضیحات تون ‌. خدا سلامتی بهتون بده ‌.

ببخشید شما فکرکنم ۳ فرزند دارید .(خدا حفظشون کنه )

من خودم فکر میکردم بچه اول مقاومت شریانی دارم دیگه دومی رو ندارم . مثلا چون وزنم اول بارداری دوم پایین تر از بارداری قبلی بود.  میخواستم بدونم مقاومت شریانی وقتی کسی داشته باشه همیشه تو همه بارداری ها هست . راه درمان ندارد ؟ چون علتش هم انگار ناشناخته هست از نظر پزشکان. و من از یه پزشک قبل بارداری دوم پرسیدم گفته بودن میشه بارداری دوم نباشه اصلا این مشکل. ولی خب بازم بود .

من که علتش رو نفهمیدم . میخواستم از تجربه شما و دوستان دیگه بدونم که مثلا شما سر هر ۳ بارداری داشتید ؟

ببخشید یه سوال دیگه در مورد سرویکس چطور ؟ من این دفعه سرویکسم کوتاهه ، هر بارداری اینطور میشه ؟ 

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب بچه های اصفهان کدوم یکی ازاین دکترا حمایت بیشتری میکنه؟؟من واقعا بعدازسزارین مرگو باچشمام میدیدم. ...

سلام

اون لیست خیلی درست نیست. مثلا دکتر خوشه مهر اصلا ویبک نمیکنه و به شدت مخالفه.

بین دکترا توی تاپیک با دکتر علامه، دکتر غروی و دکتر عالیدوست تجربه ویبک داشتیم

دکتر جعفری هم خودش میگه انجام میدم ولی من توصیه اش نمیکنم چون به نظرم دکتر بی خیال و بی فکریه. 

یه خانم بابایی هم هست اصفهان که ماما هستن و بسیار پایه برای ویبک ولی خب زایمان در منزل رو بیشتر انجام میدن که دردسرای خاص خودشو داره. 

من سال ۹۸ با دکتر عالیدوست ویبک کردم. اون موقع خانم دکتر خیلی سر نترسی داشت ولی سال ۱۴۰۰ که دولاره رفتم پیشش خیلی تغییر رویه داده بود. هم هزینه اضافه (شما بخون زیرمیزی) برای ویبک میگرفت که البته من ندادم چون بیمه تکمیلی بودیم و هم خیلی باهام همراهی نکرد و صبر نکرد و بخاطر همینم سزارین شدم. 

شما چندتا چیز رو در نظر بگیر برای انتخاب. یک بیمارستان دو مراجعه حضوری به مطب دکترها و بررسی نظر اولیه هر دکتر، سه صبر و دل و جرات خودت... 

حالا الان که خیلی زوده ولی درکل مطلب سوم از همش خیلی مهمتره. اونقدر که حتی میتونه تو رو از اصفهان ببره تهران تا ویبک کنی....

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام رستاجان. ممنونم. الحمدلله خوبیم همه.  بله به لطف خدا ۱۳ فروردین و روز شهادت امیرالمومنین ...

سلام عزیزم

به به🥰 قدم نورسیده تون مبارک❤ چه روزی😍

از اون زایماناست که حس خوبش سال ها باهات میمونه🤩

ان شاءالله عمر و عاقبتش لبریز از نور و عشق امیرالمؤمنین(ع)🤲دختر کربلایی مشهدیت🤩

خداروشکر که موفق شدی. الحمدلله❤

الحمدلله... 

متوجه شدم. خیلی ممنونم از توضیحات تون ‌. خدا سلامتی بهتون بده ‌. ببخشید شما فکرکنم ۳ فرزن ...

خواهش میکنم عزیز

عاملش معمولا ژنتیکیه

بهتر شدنش به این سادگی نیست و باید مدت ها تحت نظر طب اسلامی باشی

اینطور نیست که رفع بشه. با افزایش سن تشدید هم میشه و میانسالی به بعد بروز پیدا میکنه. یا با افزایش پلاکت یا غلظت خون و... 

قبل میانسالی زمان بارداری بروز داره چون خونرسانی به جنین خیلی حساسه

با انوکسا هم وضعیت نرمال میشه

طول سرویکس هم بستگی داره... معمولا با استراحت و بعضی نرمشا نرمال میشه. مگه اینکه مشکل فیزیولوژی وجود داشته باشه

بارداری قبلم این شرایطو داشتی؟ 

2742
دوستان کسی تجربه اگزما نوزاد داره؟ البته نمیدونم اسمش چیه؟ اول سر و صورتش جوش میزنه بعد خیلی خارش ...

اون جوش ها آکنه نوزادیه. معمولا تا پایان ناه دوم یا نهایتا سوم رفع میشه. من همه بچه هام داشتن. البته بچه آخرم که الان ۳۷ روزشه بیشتر و شدیدتر داره و اون حالت اگزمایی که شما میگید بیشتر روش پیداست. میتونید توی حمام مرطوب که شد با یه شامپوی لطیف یا صابون گلیسیرینه بشورید بعد هم نرم کننده سبک استفاده کنین ولی من روغن بابونه میزنم روغن بنفشه هم خوبه. اگر مرتب بزنین زودتر رفع میشه. 

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
سلام عزیزم به به🥰 قدم نورسیده تون مبارک❤ چه روزی😍 از اون زایماناست که حس خوبش سال ها باهات میمون ...

دقیقا... یه چیز عجیب غریبی بود اصلا... خودم تا یه هفته بعد از زایمان گریه میکردم از شدت شوق و عدم باورپذیری...  

تولد امام حسن مجبتی منتظرش بودیم اما دختر امام حسنی ما میخواست علوی هم باشه برای همین روز دوشنبه و شهادت مولا رو انتخاب کرده بود...

ممنونم مهربون...🌺🌸

خداروشکر که زایمان خوبی داشتی، هزینش براتون چقدر شد؟؟

بیمه ما خدمات درمانی و تکمیلی حکمت بود 

با یک شب اتاق خصوصی در بخش،  ۴ میلیون تومان شد. ۲ تومانش هزینه اتاق بود. 

2740
سلام رستاجان. ممنونم. الحمدلله خوبیم همه.  بله به لطف خدا ۱۳ فروردین و روز شهادت امیرالمومنین ...

سلام عزیز 

تبریک میگم الحمدالله  که موفق به ویبک شدین شاالله در پناه امام زمان عج باشید

شما زایمان قبلی موفق به ویبک نشدید، درسته؟زایمان چهارمتون بود؟

دقیق خاطرم نیست فکر میکنم ۱۴۰۰باهم زایمان کردیم ،این بار هم با فاصله چند روز زایمان کردیم

بچه ت چن وقتشه؟  فقط جوشه؟ یا اگزمام هست؟  پسرم تا هفته سوم تولد داشت، واسش لوسیون بدن ن ...

دخترم ۳ ماهشه حدودا ی ماهی هست درگیرشم.صورتش جوش میزنه بدنش خشکه سرشم از بس ک شوره داره تبدیل ب کویر شده.جوش ک میزنه میخارونشون خیلی اذیته مجبورم سریع ببرمشون با بتامتازون

اون جوش ها آکنه نوزادیه. معمولا تا پایان ناه دوم یا نهایتا سوم رفع میشه. من همه بچه هام داشتن. البته ...

برای بچه های شما چطور بود ؟

من دخترم اینقدر بیقرار میشه و صورنشو میخارونه ک نه خودش خواب و قرار داره نه من.

بالاجبار پماد بنامتازون میزنم 

امروز ماهگرد سومش بود باید یه ماه دیگه صبر کنم؟

خواهش میکنم عزیز عاملش معمولا ژنتیکیه بهتر شدنش به این سادگی نیست و باید مدت ها تحت نظر طب اسلامی ...

شما با طب اسلامی درمان شدید ؟ یا مثلا بهتر شده باشه ؟

راه حل مختصر و ساده داره ؟ که بهم بگید .

مثلا در میانسالی چه مشکلی برام پیش میاد که جلوگیری کنم ؟ ( همون افزایش پلاکت و غلظت خون ؟ من الانم هموگلوبینم ۱۳.۵ هست  )  بغیر از فشار خون و خطر سکته که تو ذهنم میاد دیگه چه مشکلی هست ؟

اینجور باشه من برای بار سوم استرس دارم و شاید اقدام نکنم برای فرزند .شما برای ۳ تا بچتون این مشکلو داشتید ؟  بازم میخوایم بچه دار بشید . ببخشید صرفا برای مشورت میپرسم 

در مورد سرویکس بارداری اولم هم دکتر میگفت استراحت داشته باش کار سنگین نکن منم تا حالا سونو واژینال ندادم اون موقع و هر دفعه شکمی نرمال بوده کم کم اومده پایین.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهش میکنم عزیز عاملش معمولا ژنتیکیه بهتر شدنش به این سادگی نیست و باید مدت ها تحت نظر طب اسلامی ...

طب سنتی یا اسلامی تو دوران بارداری راه درمان داره برای مقاومت شریانی یا فقط با آسپرین و آنوکسا کنترل حل میشه ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای بچه های شما چطور بود ؟ من دخترم اینقدر بیقرار میشه و صورنشو میخارونه ک نه خودش خواب و قرار دار ...

سلام برای خارش و آکنه هیدروکورتیزون بزنید موثر 

و لوسیون بچه که البته من شیر خودمو میزنم که خیلی راضی ام

دوران نوزادی برای اکثر مشکلات شیر خودمو میزنم که خیلی موثر حتی وقتی چشمش قی می‌کرد...