2752
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1684211 بازدید | 89782 پست
ما بیمه تکمیلی حکمت داشتیم با هزینه اتاق خصوصی برای یک شب ۴ میلیون شد. مابقی رو بیمه داد.

عزیز دل ما خاطره ماطره بیرون نداده هنوز؟🤔

اگه احیانا گذاشتی یه نسخه هم تو ایتا بفرست برام اینحا نمیام زیاد

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

سلام رفیق جان

خوبی رستای عزیز  و دلسوز؟ چه خبرا

باردار نیستی؟😉

بچه هات خوبن؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا داریم یادم نیست چی بود اسمش فکر کنم خانم پلوووووو بود ولی نمیدونم چندتا واو داشت😁

وای بازم خداروشکر من هفته ی ۳۵بارداری ام ولی متاسفانه تا هفته ی ۲۸جفتم پایین بود ۱۹باید برم سونو اگر اومده باشه بالا می‌توانم طبیعی زایمان کنم 

2731
خانم پلوووووو کجایید خواهشا اگر پیامم دیدید بگید تجربتون صفحه ی چنده ممنونم 🌱❤️

عزیز جان رفتم صفحات رو دیدم خانم پلو برای شیراز بود🤦‍♀️

سلام عزیزم ببر پیش چشم پزشک، احتمالا یا ویروسه یا میکروب تو چشمش رفته...قطره میده خوب میشه

سلام عزیز ممنون که جواب دادی بردم متخصص اطفال گفت مجزای اشکش بستست ماساژ چشمی بده تا باز شه