2733
2734
عنوان

شوهرم غیبش زده

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 52 پست
این همه تایم سابقه نداشت خبری ازش نباشه

من بوده تو همین شرایط بودم، بعد دیدم همسرم تو اون تایمی که من کلی نگران بودم و بیخبر، خواب تشریف داشته...مردا درک نمیکنن یه زن چقدر زود نگران میشه

...بنظرم دلتو بد نکن و خودت رو سرگرم کن با فیلم یا کتاب یا بخواب تا ازشون یه خبری بشه

ساکت باش اگر کل داستان رو نمیدونی💚
من بوده تو همین شرایط بودم، بعد دیدم همسرم تو اون تایمی که من کلی نگران بودم و بیخبر، خواب تشریف داش ...

بله منم دیدم خوابیده و...

واقعا که موجودات عجیبی هستن و بیخیال 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا بی خیال و بعد هم طلبکار 😅

دقیقا ‌.‌.

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
خدا رو شکر عزیزم

الان نه هنوز خبری ندارم قبلا خواب بود 

انشالله زودی باخبر میشی نگران نباش عزیزم

مرسی گلم 🌸