2752
2734
عنوان

کاش چهل نفر بیاین در این دل شب برای هم دعا کنیم و صلوات بفرستیم 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 67 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

انشاء الله

مشکلتون حل شده انشاا...

کاربر آقا / وَمَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ/ چارچوب‌های اخلاقی و رفتاری: منطق، رعایت اصول اخلاقی، پرهیز از نگاه جانبدارانه و اظهارنظرهای متعصبانه و احترام متقابل
مشکلتون حل شده انشاا...

هنوز مشخص نیست اما خود دادگاه متوسط پیش رفت 

منتها الان مشکل من اینه باید پول طرف رو بدم و یه زمین دارم 

می‌خوان خیلی مفت بخرن چون قرض دارم خیلی ناراحتم کاش 

یه مشتری منصف خدا میرسوند واقعا دارن مفت میخرن

هنوز مشخص نیست اما خود دادگاه متوسط پیش رفت  منتها الان مشکل من اینه باید پول طرف رو بدم و یه ...

خب همینش هم خدا رو شکر و‌ خیره انشاا...

خب مهلت میگرفتید که خودتون اون زمین رو میفروختید و بعد قرضتون رو میدادید از اون پول فروش،حداقل زیر قیمت نمیدادید. البته مناقصه میشه و به بالاترین قیمت پیشنهادی واگذار میشه.

کاربر آقا / وَمَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ/ چارچوب‌های اخلاقی و رفتاری: منطق، رعایت اصول اخلاقی، پرهیز از نگاه جانبدارانه و اظهارنظرهای متعصبانه و احترام متقابل
مناقصه با مزایده فرق داره؟

بله، نمیدونم چرا اشتباه نوشتم، همون مزایده منظورم بود.