2733
2734
عنوان

چیکار کنم با شوهرم🩸🩸🩸

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 40 پست
قبول نمیکنن تحت فشارم میزارن ب فکر خودکشی میفتم  میکن ما دیگ همسرتو دوس نداریم😔😔😔😔

ببین عزیزم اول ببین شوهرت خوبه و میتونی باهاش زندگی کنی و کنارش ارامش داری خوشبختی داری اگه دیدی اوکیه 

برو به خانوادت بگو من شوهرمو دوست دارم طلاق هم نمیگیرم 

بگو اون موقع که دختر ۱۵یاله شوهر میدادین باید فکشو میکردین الان دیگه دیره الان دیگه من دوستش دارم ووابستشم  

و....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین عزیزم اول ببین شوهرت خوبه و میتونی باهاش زندگی کنی و کنارش ارامش داری خوشبختی داری اگه دیدی اوک ...

فک میکنی نگفتم اینارو همینارو گفتم جیغ و داد سرم کردن

مشکل من همبن خانواده امه ک همیشه تفاوت گذاشتن شوهرخواهرم وقتی میاد خونمون غذای حسابی همسر من میخواد بیاد یه پلو خورشت یاده

همیشه وقتی اون میاد یا کوبیده یا جوجه

حتی تولد خواهرم کوبیده و کیک و کادو اینا دادن

تولد من هیچی همسرم یه کیک گرفت سوپرایزم کرد

من از دست خانواده و شوهرم نمیدونم چه غلطی بکنم کجا برمهرکاریمبکنم مستقل هم نمیشم 

خیاطی بلد بودم هرکاری کردم نتونستم کار کنم یه چرخ خیاطی نگرفتن برام

فک میکنی نگفتم اینارو همینارو گفتم جیغ و داد سرم کردن مشکل من همبن خانواده امه ک همیشه تفاوت گذاشتن ...

دختر جون توکه اینارو میدونی  پاشو یه کاری بکن بگو اگه عروسی نگیرین میریم خونه خودمون بدون عروسی باید با مشاور حرف بزنی و از طرفی با شوهرت رابطه خوبتو حفظ کن و نزار بفهمه خونتون بلوا هست و اونا میخوان پشتت رو خالی کنن 

برو یا بابا یا مامان یا خواهر یا داداشت که دلسوز تره برو کنارش دردودل کن تا کمکت کنه

ب آبجیم گفتم اونم گفت بیاد تعهد بده ک اذیتت نمکنه خانوادت راضی میکنم

خب دیگه خواهرت واقعا عقل داره تو سرش 

بگو اگر واقعا منو دوست داری بیا این تعهد نامه رو امضا کن 

بگو من اذیتم  بگو من بخاطر تو دارم با تعهد خانوادمو راضی میکنم  و.....

بنظر من فقط برگرد سر زندگیت همین خانوادت کافیه طلاق بگیری جدابشی هزار تا سرکوفت بهت می‌زنند تهش هم میگند میخواستی جدا نشی بخاطر تو آبروی ما رفت به الان نگاه نکن که میگند نه طلاق بگیر طلاق که بدنیست الان جدابشی بهتر از اینکه دو روز دیگه با یه بچه جدابشی...اینا همش حرفه وقتی جدا شدی تازه میفهمی هیشکی برات نمیمونه جز همون شوهرت هرچقدر هم بد باشه

ممنون فقط هرچی جلوشون وایمیستم دست از سرم برنمیدارن

طوری نیست تحمل کن تا عروسی بگیری بری سر زندگی خودت بعد رفت و آمد رو کمتر و کمتر کن تا بفهمند نباید اینجوری کنند با شما به شوهرت هم بگو حالا که من بخاطر تو دارم اینجوری میکنم باخانواده پشتم و خالی نکن و اخلاقتو درست کن