2752
2734
عنوان

وای تاپیکای خانمای باردار چقد سمیه😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1033 بازدید | 84 پست
قربونت  انشالله مسافر مشهدم حتما براتون دعا میکنم اگر قابل باشم🥲

خیلیی لطف میکنییی🥺🥺🥲🥲ممنون مهربون❤️🥲

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه چیز شیرین ک اصلا نمتونم بخورم 

فک کنم فشار یکی نمکه میفته یکی قنده ،من نمک میخوردم بهتر میشدم حلیم هم صبح به صبح ،اگه تونستی یه دکتر دیگه هم برو ماما متوکلوپرامید ۱۰ ناشتا بخوری شاید تاثیر کنه من نخورم الانم حالم بد میشه ،احتمالا دارو باز بدن بهت 

فردا میرم 

حالا من میگم دا وهام رو باز بپرس از دکتر 

اونی که گفتم ناشتا میخورم بعد صبحانه مولتی پرینال،مجدد ظهر چون شیر نمیتونم بخورم حالم بد میشه قرص کلسیم و شب موقع خواب یه ساعت قبل ففول ،ففول اسید فولیک خودش داره ،بپرس فشارت رو حتما چک کن 🌹