2733
2734
عنوان

به نظرتون میتونم از راه دور هم به یه امامزاده متوسل شم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 38 پست
میشه اگر رفتید و یادتون بود برای دخترم دعا کنی،بیماری داره که هیچ درمان پزشکی نداره اسمش لیاناست، هر ...

ب روی چشم..ولی اگ امکانش هست برو زیارت شک نکن شفا میگیره اون شب ک اونجا بودیم ی بچه ۸ ساله فلج مادرزاد شفا گرفت چه قیامتی شد اونجا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با احترام به نظراتتون .ولی وقتی خدای متعال هست چرا دخیل می‌بندید به امامزاده .امامزاده رفتن خودش یه ...

اگر تونستید یکبار معنی فارسی حدیث کساء رو بخونید البته اگر باور دارید این دعا رو، توی دعا خدا به فرشته هاش میگه البته من کلی میگم زمین و همه چیز رو برای ۵ نفر آفریدم که جبرئیل میپرسه ۵ نفر چه کسانی هستند، خدا میفرماید حضرت فاطمه (س) پدرش و شوهر و پسرهاش، در همین دعا حضرت محمد به امام حسن میگه صاحب حوض کوثر، ب امام حسین میگه شفیع (شفاعت کننده) امتم، وقتی خدا به این خانواده و نسل پاکشان انقدر اهمیت داده اونوقت چه اشکال و شرکی وجود داره با کمک و توسل ب این بزرگان به در خونه خدا بریم، در ضمن دعای توسل هم با توجه ب معنیش با توسل به چهارده معصوم به در خونه خدا میریم، این اعتقاد قلبی منه، البته مگر کسی این دعاها رو قبول نداشته باشه

خدای مهربانم به عدد آنچه آفریدی و بهش علم داری شکر 
ب روی چشم..ولی اگ امکانش هست برو زیارت شک نکن شفا میگیره اون شب ک اونجا بودیم ی بچه ۸ ساله فلج مادرز ...

خیلی دلم میخواد ولی واقعا امکان رفتنش رو ندارم، خواهش میکنم اگر رفتید و یادتون بود لیانام رو دعا کنید، امیدوارم با دختر خوب شد بریم

خدای مهربانم به عدد آنچه آفریدی و بهش علم داری شکر