2733
2734
عنوان

برای عروسی پسر عمم چقدر هدیه بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 22 پست
همون 1 تومن 500 :)  نهایت 2 تومن  کلا کمم دادی به روی خودت نیار

من سه تومن دادم 

بعد عمه هام انگار پونصد داده بودن 

یکیشون که خیلی لافه وهمونم نمیده .پشت سرم ب مادرم گفته بود دخترت ۳تومن کم داده ! 

واقعا کم بود ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۵۰۰ بده نه اون میسوزه نه تو ، والا، یک  میلیون خیلی زیاده واسه پسر عمه در حالی که بهت ندادن  ، ما تو شهرمون کوچیکترا تو این سال ۵۰۰ میدن اصلا هم زشت نیست  به خودتم افتخار کن عزیزم  از نظر اقتصادی کل مملکت درگیره 

یا صاحب الزمان بازم خودتو بهم نشون بده بزار این بار باهاتون حرف بزنم بزار یه دل سیر نگاتون کنم 
من سه تومن دادم  بعد عمه هام انگار پونصد داده بودن  یکیشون که خیلی لافه وهمونم نمیده .پش ...

نه بابا  تازه خیلیم دادی 

حرف زیاده 

به خودت نگیر 

اصلا فکر کن نه اونا گفتن و نه تو شنیدی

درد و دل نکن با هیچکس، به جاش با یه مشاور خبره صحبت کن.......با اینکار وجهه خودتو حفظ کردی، بقیه برات ترحم الکی نمیکنن و مهمتر اینکه راهکار درست و درمون گیرت میاد به جای حرفای خاله زنکی:) منظورم درد و دل حضوریه
من بودم نمی‌دادم اصلا وفنی مامانم میده و اوناهم ندادن ما کلا همینجوری هستیم فقط بزرگترا میدن 

برا ماهم همینطوره

کلا وقتی عموهام ۳تومن بدن یا ۲تومن به منی که پسر عمم ۲تومن نمیرسه اخه خودش عروسیم چیزی خرج نکرده 

زمانی ک دایی من ۵۰۰هدیه داد بهم عمم ۱۰۰تومن داد گفت زشته؟؟

۵۰۰ بده نه اون میسوزه نه تو ، والا، یک  میلیون خیلی زیاده واسه پسر عمه در حالی که بهت ندادن&nbs ...

نه نظر خودمم اینه

اخه یهو به سوهرم بگم ۲تومن بده

نمیگه عمت یا پسر عمت چقدر دادن مگ

بعدم اونا مگ به فکر هزینه شام ما بودن که زیاد بدن من باشم

اینجا نجومی گفتن

اخه کلا طرف بابام هر کاری ما میکنیم یا مقابلشو نمیکنن یا خیلی کم، نرمم فک میکنن چ خبره