2752
2734
عنوان

وضعیت تحصیلی دخترم افتضاحه

| مشاهده متن کامل بحث + 1299 بازدید | 99 پست

ببخشید اسی جان اینطوری میگم ولی شما که داری میگی کلاس اولم با زور کنترلش میکردی پس از وضعیتش خبر داشتی تقریبا.کاش برای بچه دوم دیرتر اقدام میکردی.

حالا دیگه این بحثا تموم شده...

عزیزم تمام بچه ها مثل هم نیستن.دختر شما جوریه که باید یه نفر از نظر تحصیلی کنترلش کنه داخل خونه...اگر ممکنه برای بچه دومت یه پرستار حتی برای یه ساعت در روز بگیر یا اصلا بچه رو بسپر به همسرت و بشین سفت و سخت با بچه اولت کار کن.وگرنه ضربه خیلی خیلی بزرگی میخوره از نظر تحصیلی....

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
یکی از خانم ها گفتن که بقیه کاسه داغ تر از اش شدن. من این قصد رو ندارم. بچه خودته ک قطعا صلاحشو بهت ...

از روی دلخوشی شکم سیری.زندگی خیلی پرفکت و بدون مشکلی داشتم.

گفتم یه بچه دیگه روهم بدبخت کنم.خودمم خیلیییییی راضی بودم و اصرار داشتم به بچه دوم

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید اسی جان اینطوری میگم ولی شما که داری میگی کلاس اولم با زور کنترلش میکردی پس از وضعیتش خبر داش ...

والا همه جا توضیح دادمنمیدونم چرا هیشکی نمیبینه.

من نازایی ثانویع داشتم.قرصم نمیخوردم که که خوب بشم.میخاستم جدا شم.بارداری ناخاسته.شوهرم نذاشت سقطش کنم.

اونهمه درگیری که داشتم.حوصله خودمم نداشتم

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲
والا همه جا توضیح دادمنمیدونم چرا هیشکی نمیبینه. من نازایی ثانویع داشتم.قرصم نمیخوردم که که خوب بشم ...

ببخشید عزیزم کمی زود درباره وضعیتتون قضاوت کردم

ولی خب گفتم دیگه این بحثا دیگه گذشته

باید فکر الان به بعد باشی

اسی جان هرطور شده حتی یه ساعت در روز برای درس بچت وقت بذار

موقعی که نی نی رو میخوابونی یا مثلا بهش شیر میدی با وقتی میخوابه به بچه اولت رسیدگی کن

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
ببخشید عزیزم کمی زود درباره وضعیتتون قضاوت کردم ولی خب گفتم دیگه این بحثا دیگه گذشته باید فکر الان ...

الان از هر فرصتی برای نظافت .ظرف شستن.دسشویی حموم استفاده میکنم.

اول باید برم پیش معلم دحترم ببینم باید چیکار کنم.

بنظر اون چیکار کنم.

سختمه همش وقف بچه ها باشم

الان از هر فرصتی برای نظافت .ظرف شستن.دسشویی حموم استفاده میکنم. اول باید برم پیش معلم دحترم ببینم ...

خدا کمکت کنه

الان یه راه به ذهنم رسید

بنظرم براش معلم خصوصی بگیر

کلاس شلوغ هست معلم بدبخت ۴۰تا روچجوری ساپورت کرده حالاهم مردودش نکن مدرسه که تموم شد همین ریاضی ووفارسی وقران رو روزانه کارکن اما تایمای کوتاه یه کلاس ورزشی هم ثبت نامش کن که انرزیش تخلیه شه اولاش کند پیش میرید اما کم کم بهتر میشه برای ریاضی هم که تکرار کلاس اوله زیادسخت نیست فقط برای سوم ازاول سال باهاش کار کن

اون سوالها رو از بقیه همکلاسی هاش هم بپرسی قول میدم جز دو سه نفر هیچ کس جواب نده 

کلا بچه ها الان همه همینن دل به درس نمیدن از بس بازی ها و سرگرمی ها با گوشی و تبلت وقت و تمرکزشان رو میگیره دیگه درس نمیخونن

وزن ۷۴ وزن هدف اول ۷۰ هدف دوم ۶۷ هدف سوم ۶۴اسم کاربریم یه گیاه داروییه

ببین گلم اگه دیدی در حد کلاس اول بلد بودباهاش کار کن تابستون که دومو دوباره نخونه

بهشم بگو اگه درس نخونی سال دیگه همه همکلاسات میرن یه کلاس دیگه و تو توی کلاس تنها میشی

با جایزه دادن سعی کن تشویقش کنی مثلا اگه یه چیزیو خیلی دوست داره بگو اگه امتحانتو نمره بالا بگیری برات میخرم

تابستونم در حد روزی یکی دوساعت باهاش کار کن نذار اون یه ماهو الکی از دست بده

کتاب از کتابخونه بگیر براش بده بخونه

میدونم ادم با بچه کوچیک واقعا سختشه درس بده ولی شما سعی کن یه ساعتم که شده بهش درس بدی

اگه دیدی واقعا لازمه دوباره دومو بخونه حتما این کارو بکن

یه سال بمونه بهتر از اینکه با پایه ضعیف بره هیچ درسیو نفهمه و ۴ ۵ سال پشت کنکور بمونه اخرش بیخیال بشه