2752
2734

منم نذر کردم اگه پسر بود علی یا محمدبذارم الان علی من 3سالشه انشالله که دخترت داداش دار میشه

دخترم زندگیمه  5سالشه دوباره باردارم دلم میخواد دخترم یه داداش داشته باشه 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم نذر کردم اگه پسر بود علی یا محمدبذارم الان علی من 3سالشه انشالله که دخترت داداش دار میشه

ایشالله عزیزدلم ب حق علی و محمد که پسر بشه حالا من نذر میکنم انشالله که جواب بده تو تاپیک میام میگم

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوری که ما رسم داریم و صدرصد میشه  خانم باردار سه ماه کی دست ب پلو میزاره آیت‌الکرسی میخونه و ...

پس منم همین نذر میکنم پسرشد قربونی هم میدم براش

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ایشالا برات جواب بده اما بیشتر روی علم پزشکی کار کن و اینکه از همون بدو لقاح جنسیت مشخص میشه پس هرکاری میخوای بکنی قبل لقاح انجام بده

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر سال ۹۲،۹۳ بودم و چون نام کاربریم رو یادم رفته دوباره اومدم 😍
به خدا شک نکننننن ،من نذرکرده بودم بزارم محمد ،۱۵هفته رفتم گفتن دختره انقدرخورد تو ذوقم ،بعدش رفتم ا ...

منم نذر کردم اگر جواب داد میام میگم تو تاپیک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوری که ما رسم داریم و صدرصد میشه  خانم باردار سه ماهگی دست ب پهلو میزاره آیت‌الکرسی میخونه و ...

الان هرکی ک رسم داشتین همینجوری کرده بچش پسر شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706