2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از کجا می‌فهمی؟  من خودم حس میکنم معمولیم  بعد یه سریا رو نشون میدم میگم وای فلانی چقدر ...

خودمو زیر ذره بین قرار میدم و از خودم عیب و ایراد میگیرم چهره خودمون برای خودمون عادی و تکراری شده برای همین فکر میکنیم معمولی یا حتی زشت هستیم

من از تعریف و تمجید های بقیه متوجه شدم نه اون قدرا هم بد نیستم مثلا بیرون میرم دستشویی عمومی یا برای خرید خانما بهم میگن چه‌ خوشگلی چه مژه و ابرویی داری چه خوبه که بینیت قلمیه و نیاز به عمل نداری و.. فقط لباتو ژل بزنی عالی میشی و فلان 😂😐 

دیگه آدم از حرفا و واکنش های بقیه می‌فهمه از نظر بقیه چطوره ولی با این حال یه روز که تعریف می‌شنوم حالم کوکه چند روز بعد که خبری نیست دوباره حالم گرفته میشه انگار وابسته به تعریف بقیه شدم یکسره باید بشنوم و تکرار بشه برام 

که این ریشه در عزت نفس کمم داره