2733
2734
عنوان

آبله مرغووون😭

| مشاهده متن کامل بحث + 149 بازدید | 27 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

جاشون نموند؟!

مونده والا کرمم گرفتم فایده نداشت زیاد 

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨
پوست صورتم خراب میشه 

ببین ممکنه پیش بیاد که جای یکیش بمونه اونم چون وقتی خشک میشن ممکنه یکیش به پتو گیر کنه موقع خواب یا مثلا موقع تعویض لباس

ولی فک کنم با لیزر یا ترمیمکننده درست میشه 

پر از خیال🙂‍↔️
دست زدی بهشون ؟؟! جاش خیلی بد مونده؟!

نه اصلا دست نزدم ، نه اونجورم نیست یه چندتا بودن خییییییلی درشت بودن من به طرز وحشتناکی آبله زدم خواستن بستریم کنن رو شکمم حدود۱۰۰تا زد تو گوش و حلق و ، من نابود شدم سرش ، دوهفته۶کیلو کم کردم

لکه ها صورتی و کرمی خیلی کمرنگن ، هزینه نکن برای کرم و پماد خودشون میرن

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨
پس باید خیلی حواسمو جمع کنم  اگر بمونه جاش خیلی بد میسه؟!خیلی تو دیده ؟!

نه خیلی تو چشم بقیه نیست

حالت یه گودی هست

من یدونه رو پیشونیم مونده

اگه خودت حساسی فرق میکنه 

ادم ایرادش تو چشم خودش بیشتر میاد

پر از خیال🙂‍↔️