2752
2734
عنوان

مامانم میگه شلوار تنگ یا شلوارک نپوش تو خونه🙄😐

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 24 پست

نمیدونم چی فکر میکنن بعضیا من خونمون راحت بودم الان خواهرشوهرم هر حرف ناموسی و تو رخت خوابی میگه اونم با عصبانیت یه دامن میپوشه که شورتش و رنگش کاملا معلومه بعدش ادعاش میشه که نجیبه و جلو برادرا و باباش شلوار پاش نمیکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره گفتن پیش محارم با شرتک راه نرین.....ولی ایشون فقط قوزک پاش دیده میشه😑😑😑

بله تا این حد هم سختگیری خوب نیست،به هر حال یه تفاوتی بین محرم و داخل خونه با بیرون هست دیگه،متاسفانه مادر ایشون دارن احکام خداروسخت میکنن و باعث دلزدگی استارتر از دین میشن اینجوری

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)