2752
2734
منم بابام زن داره یعنی زن بابام الان ۴۰سالشه برای بار دوم حاملست منم سه یاله ازدواج کردم بابام وقت ن ...

بخدا اگ توزندگیم بودم برام مهم نبود اصلااااا ولی الان سختمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نرو و بی محلی کن شمام چند بار درخواستشون رو رد کنی و بگی خودم مشغله دارم دیگه بهت نمیگن و سرشون رو ق ...

درخواستشون چن بار پیجوندم بعد رفتن ب شوهرم گفتن اره زن تو ب ما محل نمیده نمیاد خونه ما ازمابدش میاد میخواد تورو ازما جداکنه و.....انقدپرش کردن ک باعث میشن بحثمون بیفته ....همه هم فک میکنن اینا خیلی خوبن درصورتی ک فقط من میدونم چجورین

درخواستشون چن بار پیجوندم بعد رفتن ب شوهرم گفتن اره زن تو ب ما محل نمیده نمیاد خونه ما ازمابدش میاد ...

تمام تمرکزت رو بذار که از راه صلح و آرامش در اولین فرصت جداکنی خونه ات رو یا بری سرکار یا هرچی که تایم زیادی ازشون دور باشی .

از قدیم گفتن دوری و دوستی .

مادر و دخترم زیاد پیش هم باشن دعوا و بحث پیش میاد دیگه چه برسه به عروس و مادرشوهر 

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
دقیقاااا باورکن میرم حتی ۱ روز هم وانمیستم اونجا انقد ک بهم سخت میگذره من خودم تک فرزندم اصلا توناز ...

عزیزم خودتو اروم اروم عقب بکش وگرنه یه روز میبینی همه کاراانداختن گردن تو من شوهرم میگف دوس ندارم کار کنی مامانم خودش کاراشو بکنه انقد تو گوشش خوندن وقتی ماه اخربارداری بودم شوهرم برگشت گف چرا تو کمک مامان نمیگنی شاخ داراوردم گفتم نمیبینی وضعمو این درحالی بود که همیشه من ظرفا میشستم سفره پهن میکردم جمعش میکردم تو بارداری خودمو کشیدم عقب نتیجش شد این ولی به حرفاش اهمیت ندادم چندین دفعه گفت گفتم من خودم کارزندگی دارم بچه دارم نیازدارم یکی کمک خودم کنه نکه برم کارای بقیه بکنم هنوزم گاهی میگه ول توجه نمیکنم الان فقط تو شستن ظرفا کمک میکنم حرفم بزنه خودم بیشتر عقب میکشم

ای وای خاک برسرم 🤦‍♀️🤣🤣 یعنی انقدر پستهام بچه گونه س 🥲🤣🤣 دلم شکست 🤪😁😂😂

نه ربطی به پستات نداره 

خودم اینجوری فک میکردم😂

نو😕

بآ قآنونِ خودِت زِندِگی کُن ، اینجآ پُشتِ سَر خُدآ عَم حَرف میزَنَن .