2752
2734
عنوان

خواستگاری هم..جنس بازه چجوری مستقیم از خودش بپرسم مطمعن شم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 424 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودم برم؟

ههردو باهم

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
دلم میخواد بپرسم ازش میگم یوقت بهش برنخوره بهش پیام بدم؟زیاد همو نمی‌بینیم  فکر نکنم چون مادرش ...

اصلا ترس نداره یه سری سوال بپرسید اونم جزوش بپرسید این الان یه مسئله ی ترسناکه که متاسفانه بین جوون ها افتاده باید ادم بپرسه و مطمئن بشه 

با ادب باشیم،حرفای قشنگ به هم بزنیم،دل نشکنیم،زخم زبون از زخم شمشیر بد تره...