2733
2734
عنوان

نمیدونم ایدز گرفتم یا ن

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم طرف ایدز داشت یا ن الان ازمایش بدم مشخص میشه؟؟

اگه نمی دونی که نه ، اگه ذهنت مشغوله برو یه آزمایش بده ببین چی میشه ولی نترس کسی اگه ایدز داشته باشه میگه من ایدز دارم اصولا ، هیچی نیست و نگران نباش فقط واسه اینکا فکرت درگیرشه بزو بده آزمایشو از من میپرسی بی خودی نگرانی 

احتمالش هست سریع ازمایش میدادی

اگه حتی خدایی نکرده مبتلا باشن، ممکنه الان آزمایش بدن و جواب منفی بیاد.

چون از زمانی که ویروس وارد بدن میشه تا وقتی که گلبول‌های سفید آنتی بادی ترشح کنن و سطح آنتی بادی به حد قابل تشخیص برسه ممکنه دو هفته تا سه ماه طول بکشه که بهش دوران پنجره میگن. در این مدت احتمالا حتی در صورت مبتلا بودن جواب آزمایش منفی بیاد.

الان کار خاصی میخاد انجام بدم یا ن چند ماه دیگ ازمایش بدم؟

الان مراجعه کنید یه دارویی بهتون میدن که نگیرید دیرتر برید دیگه دارو تاثیری نداره

تو کیستی که من اینگونه بی تو بی تابم؟ شب از هجوم خیالت نمی برد خوابم