2733
2734
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما بارداری؟ چند هفته تونه؟

هفت هفتمه

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
عزیزم علائم چی دارید سونو رفتید؟؟

درد سینه،دردر زیر دل ،ضعف شدید ،بیحالی ،

نه فردا وقت سونو دارم خدا کنه همه چی خوب باشه،  خاطره بد دارم دوقلو هام  دو سال پیش سقط شدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
درد سینه،دردر زیر دل ،ضعف شدید ،بیحالی ، نه فردا وقت سونو دارم خدا کنه همه چی خوب باشه،  خاطره ...

منم درد سینه شدید دارم کمردرد و شکم دردم دارم اشتهامم زیاد شده

ایشالا براتون خوب باشه❤

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم درد سینه شدید دارم کمردرد و شکم دردم دارم اشتهامم زیاد شده ایشالا براتون خوب باشه❤

شما بارداری؟ چند هفته ای؟

قربونت برم همچنین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آرع عزیزم حتما ادامه بده ان شا الله نتیجه بگیرین منم سفت و سخت ادامه میدم بالخره خدا جوابمو میده مط ...

انشالله که به زودی دامنت سبز بشه گلم🫂

آسمان فࢪصت پࢪواز بݪند است ولی قصّه این است چه اندازه کبوتࢪ باشی..🕊️️
بله ۵هفته

بسلامتی انشالله زایمان کنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون عزیزم😘😘

سلام عزیزم خوبید؟ ببخشید سوالم با موضوع تاپیک بی ارتباطه. شما چند سال پیش یه تاپیک در مورد سرگیجه و گیجی و منگی داشتید. آسنترا و آلپرازولام مصرف کردید. اون حالتای ضعف دست و پا و گیجی و منگیتون خوب شد؟ تو رو خدا اگه کاری کردید و نتیجه گرفتید به منم بگید.

سلام عزیزم خوبید؟ ببخشید سوالم با موضوع تاپیک بی ارتباطه. شما چند سال پیش یه تاپیک در مورد سرگیجه و ...

سلامببخشید دیر جواب میدم

بله خداروشکر خوبشدم

مشکل من از استرس و اعصاب بود

حدود ۶ ماه آسنترا خوردم خوب شدم

سلام عزیزم خوبید؟ ببخشید سوالم با موضوع تاپیک بی ارتباطه. شما چند سال پیش یه تاپیک در مورد سرگیجه و ...

شما هم این مشکلو دارید؟

من تمام آزمایشات و ام آر آی سر و نوار مغز و سونو مغزو انجام دادم خداروشکر مشکلی نداشتن دکتر تشخیص داد عصبی هست حدود ۶ ماه آسنترا خوردم خوب شدم

شما هم این مشکلو دارید؟ من تمام آزمایشات و ام آر آی سر و نوار مغز و سونو مغزو انجام دادم خداروشکر م ...

سلام بله من چند ساله سرگیجه دارم ولی دو ماهه صعف شدید دست و پا هم اضافه شده همه ازمایشا و سونو ام ار آی مغز گردن نخاع سالم هست. ولی دوماهه هر روز ضعف و سرگیجه دارم طوری که جرات از خونه بیرون رفتن ندارم یعنی واقعا توان راه رفتن ندارم. اکو و تست ورزش هم خدا رو شکر سالم هست. شما یادت هست دقیقا چه حالتایی میشدی و چقدر طول کشید؟ و بعد از قطع اسنترا دیگه برنگشت؟ ببخشید وقتتون رو میگیرم آخه خییییلی ادیتم

2706