2752
2734
عنوان

الان ۲ ساله اصلا دعا نکردم... چون احساس احمق بودن می‌کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 34 پست
ببین من استاد خودشناسی دارم میگه برای اتفاقات دنبال دلیل و چرایی و اینا نباشید اینطور رقم خورده که ...

جالبش اینجاست هرچی پذیرفتیم گفتیم حکمت و دلیلی داره عیب نداره ...بیشتر که می‌رفت جلو و چیزهای بیشتری می‌دیدم 

حسرتش بیشتر به دلمون موند که چرا نشد ...

یک‌بار نفهمیدم حکمت نشد همیشه حسرت نشدش جلو چشمامون بود 

جالبش اینجاست هرچی پذیرفتیم گفتیم حکمت و دلیلی داره عیب نداره ...بیشتر که می‌رفت جلو و چیزهای بیشتری ...

روشتون رو چرا تغییر ندادید

ببین من بچگی سختی داشتم یعنی همه این مشکلات رو منم با هم داشتم ولی همونجا تصمیم گرفتم برای خودم نزارم ادامه زندگیم اینجوری باشه درسمو خوندم تلاش کردم کار خوب پیدا کنم من واقعا میخواستم زندگیمو عوض کنم خیلی این وسط سختی کشیدم خیلی الان نمیتونم بگم خودم تنهایی این کارارو کردم خدا هر لحظه بهم کمک کرد که شد ولی یه سری از مشکلات از بین رفت ولی یه سریش هنوزم هست چون منم هنوز همون ادمم

مثلا یه سری سو استفاده و برخوردهای بد اقوام هنوزم هست چون من همونم 

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم نمدونم چی بگم تادلت اروم بشه فقط میگم مااصلانمتونیم دراین باره بحث ونظربدیم چون واقعااون بالای ...

بقول دوستم یک جوان وقتی جوانه 

ماشین دوست داره 

موبایل و وسیله خوب دوست داره

مسافرت دوست داره و...

وقتیکه به ۴۰ و ۵۰ برسه بهترین ماشینم بهش بدی 

بهترین مسافرت و... حسرت روزهای جوانی که ماشین نداشته، مسافرت نرفته و...را پر نمی‌کنه 

این یک مثال بود بعضی چیزها به وقتش ارزش دارن در آینده بهترینشم بهت بدن هیچ ارزشی نداره 

بعضی آرزوها ما دیگه گذشت حسرت شد الان صدبرابر بهتر بهمون بدن مهم نیست 

میدونستی خداوند در ضعف های ما قدرتشو نشان می‌ده؟

این سختیایی که میکشی قدرت تو در آینده خواهد بود ایمان دارم

مسیحی هستم اما بزرگترین دین انسانیته ❤️عیسی مسیح:دشمن خود را همانند دوستت دوست بدار
بقول دوستم یک جوان وقتی جوانه  ماشین دوست داره  موبایل و وسیله خوب دوست داره مسافرت دوس ...

درست میگی بعضی چیزا رو باید توی جونی داشت و استفاده کرد ولی وقتی تو نداری میتونی از جنبه های دیگه شخصیتت کار کنی و خودتو بالا بکشی و بهره تو از این زندگی سخت یه شخصیت قوی و مستقل میتونه باشه

ببین دختر عموی من تو ناز و نعمت بزرگ شد وقتی ما اتاق اضافه نداشتیم تا بتونیم درس بخونیم اون یه طبقه خونه دستش بود برای درس خوندن من باسختی می رفتم پشت بوم درس میخوندم

باور کن الان من موفق ترم اونهمه سختی منو زرنگ تر و مقاوم تر بار آورد

الان زندگیمون فرق چندانی با هم نداره

گذشته گذشت آینده رو دریاب تو میتونی تغییرش بدی

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس