2733
2734
عنوان

شوهرم عروسی یکی از نزدیکان نمیاد چی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 24 پست

وقتی مشگل دارن شما چرا پا میشی میری ...؟؟

طرف شوهرت باش 

منم خانواده شوهرم با خالم اینا مشگل داشتن 

ن عقد ن عروسی دخترش اصلن نرفتیم 

برامم مهم نیس 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
اشکال نداره بیفته گردنت ، شوهرت که راضیه بگو بیاد بشینه یه کم دیگه ، چه اشکالی داره

چون از ته دلش راضی نیست و من و مامانمو بهونه کرده بریم اونجا یکی چپ بهش نگاه کنه میخواد بیاد بگه من به خاطر تو مامانت رفتم ولی اونجا باهام بد رفتاری کردن و این حرفا😐درضورتی که من هرچی بهش گفتم بریم قبول نکرد ولی دیروز بت خواهرش صحبت کرد نظرش برگشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره سر یسری قضایا باهم بحث کردن ما فامیلی ازدواج کردیم حالا مادرشوهر و خواهر شوهرم میگن اشکالی ن ...

بستگی داره دعوا در چه حدی بوده باشه و بعدش طرفین از هم دلجویی کرده باشم یا نکرده باشن و....

چون از ته دلش راضی نیست و من و مامانمو بهونه کرده بریم اونجا یکی چپ بهش نگاه کنه میخواد بیاد بگه من ...

اشکال نداره ، چیزی هم گفت تحمل کنید 

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
مهم اینه دعوا سر چی بوده  اگه همه با هم فامیلین ، بهتره پدر و مادرت واسطه شن ،  خانواده ش ...

اره همه باهم فامیلیم

دعوا سر چیز مسخره ای بوده ولی کلیت موضوع اینه که شوهرم از این ناراحته که چرا همین شخصی که مارو عروسی دعوت کرده عقدمون رو تبریک نگفته و تو عقدمون حضور نداشته

همه که راضی به رفتن بودید. نفهمیدم کی ناراضی بود

چون شوهرم از ته دلش راضی نیست و من و مامانمو بهونه کرده بریم اونجا یکی چپ بهش نگاه کنه میخواد بیاد بگه من به خاطر تو مامانت رفتم ولی اونجا باهام بد رفتاری کردن و این حرفا😐درضورتی که من هرچی بهش گفتم بریم قبول نکرد ولی دیروز بت خواهرش صحبت کرد نظرش برگشت

اره همه باهم فامیلیم دعوا سر چیز مسخره ای بوده ولی کلیت موضوع اینه که شوهرم از این ناراحته که چرا ه ...

لابد اون زمان حرصی بوده ، الان حرصش فروکش کرده

بهتره با واسطه رفع کدورت شه

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی
بستگی داره دعوا در چه حدی بوده باشه و بعدش طرفین از هم دلجویی کرده باشم یا نکرده باشن و....

توضیح دادم پابین نه کسی دلجویی نکرده ولی خب درحد اینکه عید برن عیددیدنی و اینا هست

اره همه باهم فامیلیم دعوا سر چیز مسخره ای بوده ولی کلیت موضوع اینه که شوهرم از این ناراحته که چرا ه ...

دعوتش کرده بودین و نیومده عقدتون؟

ناراحت نشی ولی زندگی با مردی که اینقدر توی حرف و حدیث است راحت نیست 

دعوتش کرده بودین و نیومده عقدتون؟ ناراحت نشی ولی زندگی با مردی که اینقدر توی حرف و حدیث است راحت ...

بله

اره دقیقا ولی امتحانش کردم بیشتر این دلخوریاش واسه فامیله یعنی در مقابل دوست و اشنا اینجوری نیست یا حتی فامیل های مادریم 

ولی واسه هربارخونه پدربزرگ پدریم رفتنم باید بحث کنیم☹️😐