2733
2734
عنوان

کسی بهتون فحش بده جوابشو میدید؟عشق سابقتون

| مشاهده متن کامل بحث + 216 بازدید | 23 پست
برگشت گف ک اره فک کردی کی و فلان کلی فحش بد و ناموصی😐من عاشق فلانی ام سمتش بری بد میشه برات درحالی ...

فشاری شده خواسته خودش تخلیه کنه تو اهمیت نده بزا بیشتر فشاری بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فشاری شده خواسته خودش تخلیه کنه تو اهمیت نده بزا بیشتر فشاری بشه

باور کن یه درصد هم دیگه برام مهم نیس ی آدم ولگرد اش و لاشه سیگاری عرق خور بد دهن 

من چقد خر بودم که رفتم با اون

بدنم خستس عجیب:)
چرا عزیزم؟اخه همین میشه هر کی از چپ میرسه یه چیزی میگه حرمت اون رابطه تموم شده دیگه…هرچیم بوده

اخه میدونم فحش نمیده ولی اگه یه درصد اتفاق بیوفته اصلا دلم نمیتونم بگم... فقط بهش گفتم نامرد بعد خیانتش اصلا نتونستم فحش بدم. یه وقتایی ادم انقدر یکیو دوس داره اصلا نمیتونه چیزی بگه...از درون خورد میشه ولی چیزی نمیگه به طرف..

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟
برگشت گف ک اره فک کردی کی و فلان کلی فحش بد و ناموصی😐من عاشق فلانی ام سمتش بری بد میشه برات درحالی ...

چه بیشرفه...ازین عوضی ها زیاده تو جامعه....همیشه در حال نقش بازی کردنن. چه واسه پدر مادرشون.چه واسه. دوست دختراشون....همیشه هم تا پیری تنهان....

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
ولی مشخصه هنوز دوست داره 

دوسش نداره.این مدل پسرا می‌خوان هر وقت اراده کنند.برگردن به دوست دختراشون.همیشه چندتا دختر تو آب نمک میخوابونن..فکر میکنن دختره تا آخر عمر باید فقط عاشق اون بمونه..دخترا هم حق رد کردن ندارن...الان اسی ردش کرده .فشاری شده

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه